Motovoyager to niezwykłe miejsca, trasy motocyklowe i emocje towarzyszące naszym podróżom. To także sprawy ważne dla nas, motocyklistów, nierzadko takie, o których nikt inny nie pisze. Oto 10 najciekawszych artykułów minionego roku.

Portal Motovoyager powstał z miłości do podróży, szczególnie tych motocyklowych. Wasze komentarze i rosnąca liczba odwiedzin oznacza, że znajdujecie tutaj to, czego szukacie i lubicie to, co robimy. A my zawsze stoimy po waszej stronie – czy to testując motocykle, czy przygotowując informacje na temat aktualnych przepisów.

Zebraliśmy 10 najciekawszych artykułów 2017 roku. Miały najwięcej odsłon, komentarzy, lajków lub udostępnień. Część pojawiała się na forach, część była cytowana w mediach. Bardzo nas cieszy, że Motovoyager jest wszędzie tam, gdzie wy! Kolejność zupełnie przypadkowa.

1. W co się ubrać

strój motocyklowyPopularność tego artykułu oznacza, że temat odpowiedniego doboru odzieży motocyklowej wciąż nie jest wyczerpany. Wśród naszych czytelników jest coraz więcej nowych motocyklistów, którzy, zamiast agresywnych marketingowych przekazów, potrzebują rzetelnych informacji przygotowanych przez motocyklowych praktyków.

Czytaj: W co się ubrać? 5 wskazówek jak skompletować strój motocyklowy

2. Dziewięć bzdur

Ludzie, którzy nigdy nie podróżowali motocyklem, chcieliby nas pouczać i decydować o kształcie naszych pasji. Nie dajmy się zwieść obiegowym opiniom na temat motocyklowych podróży! W artykule “9 bzdur na temat motocyklowych podróży” rozprawiamy się z mitami.

Czytaj: Za daleko i za drogo. 9 bzdur na temat motocyklowych podróży

3. Przełęcz Przysłup

Zdecydowanie najchętniej czytany artykuł naszego cyklu “Trasy motocyklowe”. Aż dziw, że nie pojawił się w przygotowywanym przez nas cyklu “Polskie Drogi“. Mamy nadzieję, że uda nam się zajrzeć w rejon Tyrawy Wołoskiej podczas realizacji drugiej części.

Czytaj: Przełęcz Przysłup, Polska. Najbardziej kręta droga w Polsce

4. Komunikacja na motocyklu

Okazuje się, że temat współpracy w grupie motocyklowej jest bardzo dla was ważny. Znaki motocyklowe ułatwiają poruszanie się w grupie, a wielu z was tak właśnie podróżuje.

Czytaj: Komunikacja na motocyklu. 12 znaków które musisz znać

5. Najpiękniejsze polskie przełęcze

Może nie mamy tak spektakularnych dróg, jak Włosi, Szwajcarzy czy Rumuni, ale z pewnością nie mamy czego się wstydzić! Polskie przełęcze są stworzone do motocyklowych podróży!

Czytaj: Najpiękniejsze polskie przełęcze. 10 dróg, którymi trzeba przejechać

6. 10 atrakcji Albanii

Popularność tego artykułu trochę nas zaskoczyła. Cieszy nas, że wybieracie Albanię jako jeden z celów waszych motocyklowych wyjazdów. To piękny kraj, który z pewnością wart jest każdego przejechanego kilometra.

Czytaj: 10 powodów, dla których koniecznie musisz pojechać do Albanii

7. 10 najbardziej krętych dróg w Europie

Są na Starym Kontynencie drogi tak niezwykłe, że czasem trudno uwierzyć w ich prawdziwość. Motovoyager ma je wszystkie, każdą odwiedził i przygotował to niezwykłe zestawienie.

Czytaj: Orgia agrafek, szał serpentyn. 10 najbardziej krętych dróg w Europie

8. Wyjazdowa checklista

Przed każdym wyjazdem warto sprawdzić podstawowe rzeczy w motocyklu. Oto checklista, która nie pozwoli ci zapomnieć o niczym, co mogłoby popsuć twój wyjazd.

Czytaj: Wyjazdowa check-lista, czyli 10 rzeczy, które sprawdź przed wyprawą motocyklową

9. Wyprawa: Grecja, Albania, Kosowo

albania motocyklemŚwietna relacja z tegorocznej wyprawy naczelnego Motovoyagera – Rafała, do Albanii, Grecji i Kosowa. To kolejny dowód na to, że coraz częściej interesujecie się wyjazdami na południe Bałkanów. Czyta się jednym tchem!

Czytaj: Grecja, Albania i Kosowo czyli jak motocyklem spełniać marzenia 

10. Nie odkładaj siebie

W tym roku, zamiast życzeń świątecznych, przygotowaliśmy felieton Rafała, w którym namawia ona was, byście realizowali swoje pasje już teraz. Nie odkładajcie siebie na później!

Czytaj: Zamiast życzeń, czyli nie odkładaj siebie na jutro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.