Redakcja portalu Motovoyager.pl

Michał Brzozowski - redaktor naczelny

Skład redakcji

Motocyklista od 20 lat, z potężnym stażem przejechanych kilometrów, dużą liczbą przetestowanych maszyn i wielką miłością do jednośladów. Przede wszystkim kocha trzy motocyklowe segmenty: hipermocne nakedy, wygodne, duże turystyczne enduro oraz lekkie i zwinne jednocylindrowe supermoto, ale nie stroni od jazdy wszystkim co ma dwa koła. Przetestuje każdy sprzęt, a większość z testowanych motocykli chociaż spróbuje postawić na koło. Absolwent filologii polskiej na UW. Prywatnie pasjonat sportu, a w szczególności rowerów.

Odwiedź Michała na Instagramie

Konrad Bartnik - szef redakcji

Skład redakcji

Motocyklista, perkusista, ojciec trójki dzieci, mocno rozrośnięty wielbiciel każdej dobrej kuchni i dużych porcji. Jego największa miłość to motocyklowe podróże – bliskie i dalekie, po asfalcie i bezdrożach. Szybko się nudzi na zamkniętych obiektach i twierdzi, że bez trasy do pokonania i widoków do wchłonięcia motocykle w zasadzie mogłyby nie istnieć. Jednocześnie regularnie jest sercem i głową na torze, bo namiętnie ogląda MotoGP i WSBK. Lubi absolutnie wszystko, co ma dwa koła, a najbardziej klasyczne nakedy ze szprychami i okrągłą lampą. Nie ma alergii na Chiny i silniki elektryczne, nie boi się zmian. Na co dzień drapie okoliczne szutry starym japońskim dual sportem. Na drodze głos rozsądku, nie zbiera mandatów i nigdy nie miał wypadku. Bywa całkiem zabawny.

Konrad Bartnik (@herrbartnick)

Krzysztof Brysiak - redaktor

Skład redakcji

Pasją motocyklową zarażony od dziecka, kiedy to wyobraźnię rozpalała Cezet 350 sąsiada. Zwolennik spokojnej jazdy, lubiący zachwycać się mijanymi widokami. Miłośnik prostych, klasycznych maszyn, potrafiący zachwycić się również nowoczesnym designem, w szczególności włoskim. Lubi przede wszystkim wyprawy w małym, kilkuosobowym gronie oraz samotne ucieczki od cywilizacji, hałasu i zgiełku. Dlatego też chętnie odkrywa wschodnie tereny Polski. W podróży nie rozstaje się z aparatem, bo fotografia to jego drugie hobby.

Podróże opisuje na swoim profilu na FB

Marcin Plewka - współpracownik

Skład redakcji

“Petrolhead” z kilkunastoletnim stażem na motocyklu. Kiedyś skupiony na dalekich podróżach na FZ6, później na wypadach swoim Speed Triple’m, a dziś dumny właściciel motocykla ze zdjęcia. Dokładnie tego egzemplarza… Jakież to życie przewrotne! Zafascynowany w równym stopniu jednośladami, jak i samochodami. Pasjonat sportów motorowych, w szczególności tych rozgrywanych na torach wyścigowych. MotoGP to jego konik i kiedy już zacznie o tym mówić, ciężko go zatrzymać.

Ursynowski Książę, to on…

Dawid Majewski - redaktor

Skład redakcji

Kiedyś beznadziejnie zakochany we włoskiej czterokołowej motoryzacji, obecnie miłośnik motoryzacji niezawodnej. Do szczęścia nie potrzebuje asfaltu. Drogi, którymi zmierza do celu, niemal zawsze wiodą przez manowce. Hołduje zasadzie mówiącej, że lepiej kiepsko jechać niż dobrze iść.

Jak mu się chce wyjąć telefon, to fotkami z podróży po bezdrożach dzieli się na swoim insta

Kamil Kwapiszewski - współpracownik

Skład redakcji

Nikt już nie pamięta tych czasów, gdy Kamil nie jeździł motocyklem. Tak długo ludzie nie żyją. Zakochany w pojazdach klasycznych, w starych japoniach, a w końcu w enduro i adventurach. Posiada kilka motocykli (w tym od lat Junaka M10) i warsztat własnoręcznie przerobiony z kontenera-chłodni. Złota ręka, patenciarz, znawca rozwiązań nietuzinkowych. Odnajduje się w samodzielnych naprawach i przeróbkach wszystkiego, co zbudowane jest nie tylko z metalu ale też plastiku. Wiecznie uśmiechnięty i wesoły, ale przed kamerą milknący i nieśmiały. Komplet turystyczny Rukki otrzymany na testy ma to jednak zmienić. Kamil obiecał, że zacznie mówić…

Nie kwapi się też, by prowadzić swojego Instagrama