Reklama

r.betnarski@motovoyager.net

tel. 509 798 130

Podróżnicy motocyklowi to specyficzna grupa odbiorców. Nie serfują byle gdzie. Swoje wiedzą. Dużo w życiu widzieli i na plewy nabrać się nie dadzą. Trudno ich przekonać do pewnych rozwiązań, a zdobycie ich zaufania przy pomocy agresywnych form reklamowych jest niemożliwe. Wszystkie treści, które znajdziesz na motovoyager.net są tworzone przez motocyklistów.

Jest co najmniej pięć powodów, dla których warto reklamować się na portalu motovoyager.net:

Reklama3Czytają nas aktywni motocykliści

Nasi czytelnicy to nie marzyciele ale ludzie, którzy posiadają co najmniej jeden motocykl i używają go często. Interesują się bliższymi i dalszymi wyprawami i śledzą rynek motocyklowy poszukując nowych rozwiązań i produktów. Znakomita większość z naszych czytelników zmienia motocykl raz na trzy lata i przynajmniej raz w roku kupuje odzież i kilka razy w roku akcesoria.

Reklama5Dynamicznie się rozwijamy

Mamy najszybszy wzrost oglądalności wśród wszystkich portali motocyklowych w Polsce. W ciągu roku zdobyliśmy również więcej aktywnych fanów na Facebooku niż inne portale o tematyce motocyklowej adresowane do podobnej grupy docelowej.

 

Reklama4Działamy skutecznie bo niestandardowo

Bazując na najnowszych badaniach usability opracowaliśmy zestaw działań reklamowych, które omijają zdewaluowane i tracące na skuteczności bannery reklamowe i pop-upy. Nasze reklamy docierają do czytelników w sposób “miękki” – nie denerwują i nie sprawiają wrażenia nachalnych reklam a jednocześnie pojawiają się dokładnie w miejscach, które są czytane lub oglądane.

Reklama1Mamy bardzo dobre ceny

Koszt reklamy na naszym portalu w przeliczeniu na zwrot z inwestycji jest niższy niż u konkurencji. Otrzymujesz do dyspozycji unikalny pakiet reklamowy, zaś Twoja firma tylko na naszym portalu jest obecna w tak szerokim zakresie w swojej branży.

 

Reklama2Jesteśmy dziennikarzami

Piszemy poprawną polszczyzną, w sposób który zachęca do czytania. Nie używamy wulgaryzmów, unikamy ulicznego języka. Przybliżamy naszym czytelnikom skomplikowane zagadnienia motocyklowe tak, by nawet niezorientowani wiedzieli z czym mają do czynienia. Znamy się na słowie – umiemy się nim posługiwać dla osiągnięcia pożądanego efektu.

Skontaktuj się z nami już teraz. To nic nie kosztuje.

r.betnarski@motovoyager.net

tel. 509 798 130