Reklamuj się u nas

kontakt@motovoyager.net

Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas treści nastawionej jedynie na kliki, która nie wnosi niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

Wchodzisz w to?

Jest co najmniej pięć powodów, dla których warto reklamować się na portalu motovoyager.pl:

Reklama3Czytają nas aktywni motocykliści

Nasi czytelnicy to nie marzyciele, ale ludzie, którzy posiadają co najmniej jeden motocykl i używają go często. Interesują się turystyką motocyklową, nowościami, śledzą rynek motocyklowy poszukując nowych rozwiązań i produktów. Znakomita większość z naszych czytelników zmienia motocykl raz na trzy lata i przynajmniej raz w roku kupuje odzież i kilka razy w roku akcesoria.

Reklama5Dynamicznie się rozwijamy

Mamy najbardziej dynamiczny wzrost oglądalności wśród wszystkich portali motocyklowych w kraju. W listopadzie 2020 zameldowaliśmy się w pierwszej trójce polskich, internetowych mediów motocyklowych. Dodatkowo nasz fanpage na facebooku przebił zasięgami wszystkie inne o tematyce motocyklowej. Staliśmy się krajowym liderem w dostarczaniu użytkownikom codziennych treści redakcyjnych!

Reklama4Działamy skutecznie, bo niestandardowo

Bazując na najnowszych badaniach usability opracowaliśmy zestaw działań reklamowych, które omijają zdewaluowane i tracące na skuteczności bannery reklamowe i pop-upy. Skupiamy się na dobrej pracy redakcyjnej, także dla naszych reklamodawców. To w tym momencie najskuteczniejsza metoda produkcji treści reklamowych, które po wsze czasy zostaną w Internecie.

Reklama1Mamy bardzo dobre ceny

Koszt reklamy na naszym portalu, w przeliczeniu na zwrot z inwestycji, jest niższy niż u konkurencji. Otrzymujesz do dyspozycji unikalny pakiet reklamowy, zaś twoja firma tylko na naszym portalu jest obecna w tak szerokim zakresie w swojej branży. Nie próbujemy współpracować z każdą firmą oferującą swoje produkty polskim motocyklistom. Dzięki temu twoja reklama nie zniknie w szumie informacyjnym wśród innych przekazów.

Reklama2Jesteśmy dziennikarzami

Piszemy poprawną polszczyzną, w sposób który zachęca do czytania. Nie używamy wulgaryzmów, unikamy ulicznego języka. Przybliżamy naszym czytelnikom skomplikowane zagadnienia motocyklowe tak, by nawet niezorientowani wiedzieli z czym mają do czynienia. Znamy się na słowie – umiemy się nim posługiwać dla osiągnięcia pożądanego efektu. Redaktorzy piszący w naszej redakcji skończyli, lub są w trakcie, studiów humanistycznych (polonistyka, dziennikarstwo).

Skontaktuj się z nami już teraz. To nic nie kosztuje.

kontakt@motovoyager.net