Jak powstaje motocykl? Śledzimy narodziny BMW S 1000 RR od projektu, do finalnego produktu [VIDEO]

-

Wszystko zaczyna się od pomysłu, który kiełkuje w głowach zespołu inżynierów. A zaraz, nie do końca. Wszystko zaczyna się od pomysłu szefów marki, którzy chcą odpowiedzieć swoim modelem na potrzeby rynku. Tak, od tego to się wszystko zaczyna…

Historia BMW S 1000 RR dla nas zaczęła się w 2009 roku, kiedy to model ten zadebiutował na rynku, z miejsca deklasując całą włoską i japońską konkurencję. Jeśli, będąc zawodnikiem, nie miałeś pod sobą niemieckiej maszyny, twoje szanse na pudło były po prostu mniejsze. Maszyna ta wyprzedziła swoją epokę i aby tak zostało nadal, inżynierowie muszą stale ją poprawiać, przebudowywać, a nawet projektować od nowa. Jak wygląda ten proces? Zobaczcie sami!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY