Inżynierowie BMW konstruując R nineT dali dużo radości fanom dopieszczania motocykli na całym świecie. Możliwości zmian wizerunku tej maszyny zdają się nie mieć końca. Na jesiennych targach Intermot prawdopodobnie poznamy kolejne wcielenia wdzięcznego nakeda.

Najnowsze plotki na temat sąsiadów zza miedzy dotarły do as aż zza oceanu. Z kręgów amerykańskiego oddziału BMW Motorrad docierają informacje o planowanych kolejnych wersjach klasycznego nakeda R nineT. Biorąc pod uwagę, z jaką łatwością motocykl ten poddaje się zabiegom kosmetycznym, wcale nas to nie dziwi.


Standardowy R nineT to typowy drogowy golas o ponadczasowej, ale dość nowoczesnej stylistyce. Od dłuższego czasu znana jest również wersja Scrambler, która w przekonujący sposób kreuje wizję pionierskich lat wyścigów terenowych. Według informacji zza Wielkiej Wody wkrótce dołączą do nich R nineT Racer i R nineT Pure.

m2

O ile Racera łatwo jest rozszyfrować i będzie to prawdopodobnie ukłon w stronę brytyjskich klasyków, o tyle Pure pozostaje zagadką. Pod tą nazwą może kryć się absolutnie wszystko, łącznie z goluteńką bazą do stworzenia własnej wizji motocykla. BMW jak zwykle umiejętnie dozuje emocje – na odpowiedź musimy poczekać co najmniej do październikowych targów Intermot.



ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.