Efektowne wheelie w gęstym ruchu ulicznym ma podobne zadanie co pawi pióropusz: pokazać innym jacy jesteśmy coooool. Aby wykonać taki manewr trzeba jednak spełnić trzy warunki: posiadać technikę, zachować nerwy na wodzy i nie posiadać rozumu.

Skrajna nieodpowiedzialność grupy bikerów zrobiłaby z pewnością wrażenie na gimnazjalistkach albo na kolegach z piaskownicy. Owszem, wykonują ewolucje dość sprawnie, niestety w najmniej do tego odpowiednim miejscu – na publicznej drodze w gęstym ruchu ulicznym. Oglądając film czekamy podświadomie na jakąś katastrofę.

Wheelie prosto w bagażnik

I bikerzy nasze oczekiwania spełniają – jeden z nich, wystraszony policyjną syreną, panikuje i traci kontrolę nad jadącym na jednym kole motocyklem. W rezultacie kończy jazdę na bagażniku jadącego przed nim nieoznakowanego radiowozu.

Naszym zdaniem za swoją głupotę biker powinien skończyć nie na bagażniku, ale w bagażniku czarnego BMW, które zawiozłoby go do lasu, gdzie kilku panów w gustownej sportowej odzieży oduczyło by go takich sztuczek.

6 KOMENTARZE

  1. Gliniarz to jakiś psychopata nie dość ze mu specjalnie zahamował żeby ten się nadział na niego to jeszcze rzucił się na niego jak by ten mu miał zgwałcić matkę oni są nienormalni

  2. To mi się w amerykańskiej policji podoba – od razu gleba i tyle, nie pytają nie rozmawiają jak u nas, stać!, uwaga ! policja, czy ma pan dokumenty ? ehehehe

  3. Wasz komentarz kompletnie nietrafiony, przecież ewidentnie gliniarz hamuje specjalnie przed nim, facet próbuje się ratować ale jest już za późno. Po upadku gliniarz jeszcze go dusi, szkoda że go nie zastrzelił…debil i tyle.

  4. trochę jestem w szoku. Gliniarz hamuję bo przed nim samochód jedzie wolno. A poza tym jak można bronić palanta jadącego w ruchu miejskim na przednim kole i to za policjantem.

  5. miało być na tylnim kole.
    W ostatni weekend własnie taki jeden palant wyjechał mojej żonie przed maskę. Ledwo go mineła. I właśnie potem dlatego są opinie takie, że wszyscy tak jeżdżą i szaleją.

  6. Ameryka nie ma nic wspólnego z wolnością, zgadzam się z przedmówcami którzy twierdzą że policja w USA to psychopaci…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here