Motocykle elektryczne Zero DS trafią do policjantów w Kolumbii

-

Amerykański producent motocykli elektrycznych, firma Zero Motorcycles ogłosiła rozpoczęcie współpracy z kolumbijską policją. To kolejny po amerykańskiej armii oraz władzach Hong-Kongu rządowy odbiorca elektrycznych motocykli Zero.

Amerykanie ogłosili, że kolumbijscy stróżowie prawa z Bogoty otrzymają 100 motocykli w policyjnej specyfikacji DS. Motocykle elektryczne Zero będą używane podczas patroli, do kierowania ruchem drogowym a także podczas interwencji specjalnych. Dostarczy je nowy dystrybutor Zero w Kolumbii, firma Northbound Techonologies, która zajmie się także serwisem jednośladów.

– Nasz program flotowy stworzony dla władz z różnych stron świata rośnie bardzo szybko. Dzięki nowemu kontraktowi z Northbound Technologies silnie zaakcentowaliśmy swą obecność w Ameryce Południowej – mówi John Lloyd, wiceprezes Zero Motorcycles. – Policja z Bogoty jest teraz dobrze przystosowana do cichych patroli, szybkich manewrów i przyjaznego środowisku transportu – dodaje.

 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY