Tegoroczne targi Intermot będą gospodarzem drugiej europejskiej edycji Światowych Mistrzostw w Budowie Motocykli Custom. Pierwsza edycja odbyła się w ubiegłym roku podczas targów Big Bike w Essen. 

Targi Intermot odbędą się w Kolonii w dniach 1-5 października. W tym roku podczas tej prestiżowej imprezy będzie można obserwować efekty pracy najlepszych twórców motocykli custom.  Intermot będzie gospodarzem Światowych Mistrzostw w Budowie Motocykli Custom (AMD World Championship Of Custom Bike Building).

[sam id=”11″ codes=”true”]

Mistrzostwa te to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży tuningu motocykli. Jest wielce prawdopodobne, że po swojej ubiegłorocznej europejskiej premierze na targach Big Bike Europe w Essen, na stałe wpisze się w program targów Intermot.

Medaza Ducafe (4)

Organizator konkursu, Robin Bradley, decyzję o zmianie miejsca tłumaczy popularnością i olbrzymią ilością gości przybywających do Kolonii, co ma pomóc w promocji sceny custom. Wiceprezes zarządu Intermot uważa to za obopólną korzyść, gdyż zawody nadadzą targom dodatkowej wartości.

Medaza Rondine

Ubiegłorocznym zwycięzcą został custom Rondine z warsztatu Medaza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.