Stawiamy Papuqa na nogi. Pomóżmy jak motocyklista motocykliście!

-

Darek Felis-Obrycki, czyli „Papuq” przez wiele lat współpracował z wieloma mediami motocyklowymi w Polsce jako dziennikarz i fotograf, zajmował się również organizacją wyjazdów enduro i innych imprez motocyklowych. Słowem – współtworzył dużą część naszej jednośladowej banieczki. Niestety w czasie tej pracy uległ ciężkiemu wypadkowi, w dodatku nie ze swojej winy. Teraz możemy mu pomóc stanąć na nogi.

Pracę Darka możecie kojarzyć z takich gazet, portali i programów TV jak Świat Motocykli, Motormania, Motogen, Ścigacz, X-cross czy Przyjazne motocyklistom. Organizował również wiele imprez. Jest znaną postacią w motocyklowym środowisku. 

Stawiamy Papuqa na nogi. Pomóżmy jak motocyklista motocykliście!

W maju 2022 roku Papuq przygotowywał test motocykla i w czasie jednej z jazd zderzył się z autem, którego kierowca postanowił nagle zawrócić w niedozwolonym miejscu. Darek na szczęście nie jechał zbyt szybko i dzięki temu przeżył. Odniósł jednak szereg obrażeń, które do dziś uniemożliwiają mu normalne życie. Musi się poruszać albo o kulach, albo na wózku. 

Stawiamy Papuqa na nogi. Pomóżmy jak motocyklista motocykliście!

Dlatego apelujemy o wsparcie zbiórki na dalsze leczenie i rehabilitację Darka „Papuqa”. W ten sposób możemy okazać solidarność i docenić jego wkład w rozwój polskiej „motocyklówki”. Więcej informacji o potrzebach Darka znajdziecie na stronie zbiórki POD TYM LINKIEM. Wspólnie możemy postawić go na nogi!

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY