NewsyKrajoweStawiamy Papuqa na nogi. Pomóżmy jak motocyklista motocykliście!

Stawiamy Papuqa na nogi. Pomóżmy jak motocyklista motocykliście!

-

Darek Felis-Obrycki, czyli „Papuq” przez wiele lat współpracował z wieloma mediami motocyklowymi w Polsce jako dziennikarz i fotograf, zajmował się również organizacją wyjazdów enduro i innych imprez motocyklowych. Słowem – współtworzył dużą część naszej jednośladowej banieczki. Niestety w czasie tej pracy uległ ciężkiemu wypadkowi, w dodatku nie ze swojej winy. Teraz możemy mu pomóc stanąć na nogi.

Pracę Darka możecie kojarzyć z takich gazet, portali i programów TV jak Świat Motocykli, Motormania, Motogen, Ścigacz, X-cross czy Przyjazne motocyklistom. Organizował również wiele imprez. Jest znaną postacią w motocyklowym środowisku. 

Stawiamy Papuqa na nogi. Pomóżmy jak motocyklista motocykliście!

W maju 2022 roku Papuq przygotowywał test motocykla i w czasie jednej z jazd zderzył się z autem, którego kierowca postanowił nagle zawrócić w niedozwolonym miejscu. Darek na szczęście nie jechał zbyt szybko i dzięki temu przeżył. Odniósł jednak szereg obrażeń, które do dziś uniemożliwiają mu normalne życie. Musi się poruszać albo o kulach, albo na wózku. 

Stawiamy Papuqa na nogi. Pomóżmy jak motocyklista motocykliście!

Dlatego apelujemy o wsparcie zbiórki na dalsze leczenie i rehabilitację Darka „Papuqa”. W ten sposób możemy okazać solidarność i docenić jego wkład w rozwój polskiej „motocyklówki”. Więcej informacji o potrzebach Darka znajdziecie na stronie zbiórki POD TYM LINKIEM. Wspólnie możemy postawić go na nogi!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim!
Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

POLECAMY

ZOBACZ RÓWNIEŻ