Promocja Benelli przedłużona. TRK 702 i 702X z kuframi i w tej samej cenie również w przyszłym roku!

-

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie zdążyli kupić jednej z tegorocznych nowości firmy Benelli z ostatniej dostawy. Modele TRK 702 i 702X w dalszym ciągu sprzedawane będą w tej samej cenie i z gratisowym kompletem aluminiowych kufrów. Nie znaczy to, że nie należy się śpieszyć z decyzją.

Nowe turystyki ze stajni Benelli wchodziły na nasz rynek ze sporymi przygodami. Choć już od momentu ogłoszenia premiery zainteresowanie modelami TRK 702 i 702X było bardzo duże, to pierwsze dostawy bardzo się opóźniły. Importer, firma Motor-Land, postanowił wyjść naprzeciw zniecierpliwionym klientom. Motocykle, które w lecie pojawiły się w końcu w salonach, otrzymały gratisowy zestaw aluminiowych kufrów wraz ze stelażami. 

Benelli TRK 702 i 702X. Turyści skazani na sukces [test, opinia, cena, dane techniczne, recenzja]

W połączeniu z bardzo atrakcyjną ceną tych maszyn (32 900 zł za TRK 702 i 34 900 zł za TRK 702X) dało to praktycznie bezkonkurencyjny pakiet. Motocykli z pierwszej dostawy już praktycznie nie ma, a nie wszyscy chętni się na nie załapali. Na szczęście jest dobra wiadomość – importer przedłużył promocję na kolejną dostawę. 

Promocja Benelli przedłużona. TRK 702 i 702X z kuframi i w tej samej cenie również w przyszłym roku!

Następna partia Benelli TRK 702 i 702X ma do nas dotrzeć na przełomie stycznia i lutego 2024 roku. Motocykle te będą sprzedawane w tych samych cenach i z tym samym dodatkowym wyposażeniem. Biorąc pod uwagę spodziewany kolejny ogólny wzrost cen w przyszłym roku, ta oferta robi się jeszcze ciekawsza. Dealerzy Benelli prowadzą już zapisy na maszyny z nowej dostawy. Póki co dostępne są jeszcze oba modele, we wszystkich kolorach. Dlatego jeśli planujesz zakup nowego TRK, to jest najlepszy moment. Motocykle z późniejszych dostaw mogą być już droższe i uboższe. 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY