Niższa cena i akcesoria za 500 zł. Kup skuter elektryczny Barton Motors i zyskaj podwójnie!

-

Właśnie startuje promocja marki Barton Motors, jakiej jeszcze nie było! Kupując teraz elektryczny skuter marki Barton zyskujesz rabat nawet do 2100 zł i dostajesz w pakiecie wybrane akcesoria o wartości 500 zł, płacąc za każde z nich jedynie złotówkę. Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Wraz z rozpoczęciem sezonu skuterowego wzrasta zainteresowanie niedrogimi i oszczędnymi jednośladami. Z salonów sprzedaży wyjeżdżają szczęśliwi kierowcy nowych motocykli, motorowerów i skuterów. Barton Motors postanowił tym razem zadbać szczególnie o tę ostatnią grupę klientów zainteresowanych ofertą ekonomicznych skuterów elektrycznych. Pojazdów, które zrewolucjonizowały transport i usługi handlowo-gastronomiczne, zyskując ostatnio coraz więcej zwolenników takiej formy przemieszczania się po zatłoczonych miastach.

Niższa cena i akcesoria za 500 zł. Kup skuter elektryczny Barton Motors i zyskaj podwójnie!
Barton E-Max

Trzy modele w promocji

W wiosennej akcji promującej ekologię w transporcie osobistym, poprzez użytkowanie  ekonomicznych pojazdów elektrycznych, Barton oferuje zakup jednego z trzech modeli jednośladów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach:

  • Mocny, dynamiczny i cieszący się dobrymi opiniami użytkowników maxiskuter Barton E-max One Li-On kosztuje teraz aż 2100 zł mniej + pakiet 500 zł za 1 zł*
  • Nowoczesny i elegancki Barton Evivo, ostatnią nowość w ofercie elektryków marki Barton nabędziesz z rabatem aż 1200 zł + pakiet 500 zł za 1 zł* 
  • Zwinny, dokładnie sprawdzony w długiej eksploatacji przez dotychczasowych właścicieli skuter Barton Energy dostaniesz 500 zł taniej + pakiet 500 zł za 1 zł*
Niższa cena i akcesoria za 500 zł. Kup skuter elektryczny Barton Motors i zyskaj podwójnie!
Barton Evivo

Jeśli w okresie trwania promocji, tj. 1-31 maja 2024, nabyłeś skuter elektryczny marki Barton, to zarejestruj swój zakup na dedykowanej stronie promocji i dobierz do swojego nowego pojazdu przydatne akcesoria, płacąc za każdy produkt tylko złotówkę brutto – do kwoty 500 zł. W przypadku przekroczenia tej kwoty wystarczy uregulować nadwyżkę i poczekać na odbiór swojego osobistego pakietu startowego.

Niższa cena i akcesoria za 500 zł. Kup skuter elektryczny Barton Motors i zyskaj podwójnie!
Barton Energy

Wszystko, co potrzebne

Lista akcesoriów do indywidualnego wyboru jest długa, co gwarantuje, że każdy klient znajdzie produkty, które faktycznie wykorzysta w codziennej jeździe na nowym jednośladzie. W zestawieniu dodatków, które samodzielnie wybierzesz, są kaski pochodzące z katalogu włoskiego producenta Origine Helmets, zabezpieczenia motocyklowe marki Kovix Security System, pokrowce motocyklowe Moretti Parts oraz rękawiczki Just1 Racing. Dostępność produktów ujętych na liście wyboru oferowanej do tej akcji jest ograniczona, a o możliwości otrzymania produktu o konkretnej specyfikacji decyduje tutaj kolejność rejestracji zakupu pojazdu na stronie internetowej.

Niższa cena i akcesoria za 500 zł. Kup skuter elektryczny Barton Motors i zyskaj podwójnie!

Do weryfikacji możliwości wzięcia udziału w promocji wymagane jest załączenie skanu bądź zdjęcia dokumentu potwierdzającego zakup skutera, na którym widoczne są takie informacje jak data, miejsce zakupu, jego VIN i rok produkcji. Instrukcję, jak poprawnie przeprowadzić zgłoszenie, znajdziesz w dołączonym na stronie akcji regulaminie.

Nie przegap okazji na wyjątkowo oszczędne rozpoczęcie sezonu. Dealerzy Barton Motors czekają w punktach sprzedaży na waszą wizytę.

* Możliwość wybrania potrzebnych akcesoriów w kwocie 500 zł brutto wiąże się jedynie z symboliczną opłatą 1 zł brutto za każdy produkt. Ewentualna nadwyżka wynikająca z zamówienia produktów wykraczających ponad tę kwotę musi być uregulowana przed odebraniem zamówienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY