Sto lat spektakularnych motocykli, zwycięstw, przygód i kultowych postaci, które zbudowały legendę marki dumnie noszącej logo lecącego orła na bakach swoich produktów. Moto Guzzi w 2021 roku świętuje swoją okrągłą rocznicę istnienia!

Zacznijmy od razu z grubej rury – zaproszeniem na GMG – Giornate Mondiali Moto Guzzi, czyli imprezę rocznicową, która odbędzie się w Mandello del Lario w dniach 9-12 września.
Tegoroczne GMG to impreza obowiązkowa dla każdego entuzjasty marki, który z niecierpliwością czeka na wydarzenie powracające po dziesięciu latach. Dziesiątki tysięcy entuzjastów z całego świata zgromadzi się w jednym, wyjątkowym miejscu, aby przeżyć niezapomniane wydarzenie, zorganizowane we współpracy Moto Guzzi, Motoraduno Internazionale Committee i gminy Mandello del Lario.

Na tę wyjątkową okazję fabryka Moto Guzzi wyprodukuje limitowaną serię swoich motocykli w specjalnej barwach Centennial Livery, które będą dostępne w modelach V7, V9 i V85 TT tylko przez 2021 rok.

Ekskluzywna, elegancka i atrakcyjna kolorystyka, przywodząca na myśl wyjątkowe dziedzictwo, wywodząca się z estetyki legendarnych motocykli, które przeszły do ​​historii motocykli, przede wszystkim 8-cylindrowy silnik z 1955 roku. Szalony i wizjonerski pomysł, niezwykły motocykl stworzony po to, by konkurować w klasie World Championship 500. Był to projekt tak śmiały, że wyprzedził o dziesięć lat całą światową produkcję motocykli.

Ten kamień milowy w historii motocykli ma niezwykle elegancką kolorystykę w swojej czysto wyścigowej postaci, łączącą satynowany metal zbiornika paliwa z zielenią owiewki i skórą siedzenia. Kolory, które charakteryzowały również 350 Bialbero, jeden z najczęściej wygrywających motocykli w historii, niepokonanego dominatora klasy 350 w wyścigach motocyklowych World Championship GP, z niesamowitym rekordem 9 kolejnych tytułów mistrza świata od 1953 do 1957.

Wybierz jeden z niesamowitych, motocykli Moto Guzzi w malowaniach na setną rocznicę powstania marki i… przyjedź nim, po całym sezonie wrażeń, na wrześniową imprezę rocznicową GMG w Manello del Lario nad jeziorem Como!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.