California Superbike School, wraz z wyłącznym dystrybutorem motocykli Triumph w Polsce ALMOT Mikołaj Sibora Sp. kom., ogłasza terminy wydarzeń torowych w roku 2021.

W zbliżającym się sezonie szkoła dwukrotnie zawita na Tor Poznań (10/11 maja i 9/10 sierpnia) oraz pojawi się na torze Silesiaring (7/8 czerwca). Informacje o szkole, kalendarz i formularz do rejestracji znajdziecie na stronie www.superbikeschool.pl Rejestracje już ruszyły. Warto z opcji rejestracji skorzystać już teraz, szczególnie że w okresie zimy obowiązują ceny przedsprzedażowe i na tym etapie rejestracji na sezon 2021 nie ma problemów z dostępnością miejsc.

– Sezon 2020, pomimo COVID-owej zawieruchy, oceniamy pozytywnie twierdzi Mariusz Łowicki z firmy Motor Progress zarządzającej w Polsce działaniami szkoły. – Co prawda ograniczenia nałożone przez polski rząd zmusiły nas do odwołania majowych zajęć, ale pozostałe szkoły odbyły się bez przeszkód i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pierwsze dni rejestracji na sezon 2021 dowodzą, że polscy motocykliści chcą się szkolić i inwestować w siebie. Wydarzenia z tego szczególnego sezonu dały nam nieplanowaną okazję, aby dowieść ponad wszelką wątpliwość, że czas, pieniądze i zaufanie naszych uczniów traktujemy naprawdę poważnie. Jeśli wymaga tego sytuacja – nasi uczniowie zawsze mogą liczyć na zmianę terminu szkolenia lub zwrot środków. – podsumował Łowca.

W sezonie 2021 szkoła korzystać będzie z motocykli marki Triumph. Trenerzy dosiądą nowych modeli Triumpha, a na imprezach każdy będzie mógł zapoznać się z nowościami brytyjskiej marki. Terenowy oddział szkoły, to jest Proenduro.pl, rozbudowuje swoją flotę modelu Triumph Tiger 900, aby z opcji wynajmu motocykli mogli skorzystać wszyscy chętni.

Polski oddział California Superbike School działa w Polsce od roku 2012. Przez progi szkoły przeszło ponad 2200 motocyklistów z Polski i całego regionu Europy Środkowej. W 2018 roku do CSS dołączyła szkoła Proenduro.pl, w której szkoleniowcami są również trenerzy CSS i która oferuje szkolenia z jazdy dużymi motocyklami terenowymi. Więcej o obu szkołach dowiecie się wchodząc na strony www.superbikeschool.pl oraz www.proenduro.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.