“Na drodze światło jest dla mnie…” – dokończenie tego zdania było warunkiem udziału w konkursie, który zorganizowaliśmy wspólnie z firmą OSRAM. Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń z trudem wyłoniliśmy pięciu zwycięzców.

To niezwykłe, ale okazuje się, że dla każdego z Was światło ma inne znaczenie. Dla niektórych jest “przewodnikiem”, dla innych “darem”, a zdarzyły się nawet prawdziwie religijne uniesienia, w których światło stało się “objawieniem” lub nawet “ścieżką jasnej strony mocy”.Znając Wasz poetycki potencjał, spodziewaliśmy się mickiewiczowskich rymów, a może i norwidowskich zawikłanych fraz. Nie zawiedliśmy się! “Na drodze światło jest dla mnie sygnałem uwaga miśki z radarem!” – pisze nasz stary znajomy Koń Rafał. “Na drodze światło jest dla mnie jak owies dla Renaty. Pojazdy z słabym światłem to największe graty” – daje upust rolniczo-mechanicznej złości Grzegorz.

Spośród tak znamienitych dzieł trudno było wybrać pięć najlepszych. Metodą żmudnej eliminacji przy użyciu argumentów siłowych i siły argumentów uznaliśmy, że żarówki X-Racer H4 w etui w kształcie kasku wędrują do autorów następujących komentarzy:

“Na drodze światło jest dla mnie ścieżką jasnej strony mocy którą podążam, wśród niebezpieczeństw ciemnej strony mocy kryjących się w mroku.” – Luko.

“Na drodze światło jest dla mnie jak świetlista flara, każdy widzi mnie z dala.
W moim rumaku żarówka często się przepala, więc H4 by się przydała. Będzie mi drogę oświetlała, ciemności nie będę się bała.” – Ola.

“…tym, czym miecz świetlny jest dla Jedi, hełm dla Vader’a i internet dla Motovoyager’a” – Rafał Tomczak.

“Na drodze światło jest dla mnie dodatkową mocą, którą czuję gdy koła o asfalt turkocą. Gdy na maszynie w zakręt się składam dobrymi światłami drogę wybadam. A gdy mrok wokół gęstnieje światło drogowe skieruję na knieje. I wnet jasność wielka spływa i maszyna sama do przodu z chęcią wyrywa.” – Łukasz

“(…) tym, czym rolnik dla pola siedzący w kombajnie. Bez rolnika zbiorów nima, a sam kombajn to maszyna. Gdy bez światła się gdzieś jedzie, Droga wnet do piekła zwiedzie. Brak widoku co przed sobą, nikt nie widzi również nas, Gdy przyłożysz dziś w jelenia będzie wówczas niezły kwas.” – Mateusz Zagził.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i  radzimy: sprawdzajcie skrzynki mailowe, a jeśli zamieściliście komentarz na FB, sprawdźcie wiadomości (folder “inne”). Już wkrótce powiadomimy Was o wygranej!

538357-AM_Motorrad_Helm_X_Racer_H4_VL_offen

318626-U-X_Racer_Ersatzlb_H4-de

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here