Masz własny patent na bezpieczeństwo na motocyklu? Podziel się nim – przy odrobinie szczęścia zgarniesz nagrodę w postaci kursu bezpiecznej jazdy lub czadowych rękawic Held Touch. Portal motovoyager.pl wspólnie z Dobrymi Sklepami Motocyklowymi zachęcają do udziału w konkursie!

Zasady udziału w konkursie, który organizujemy wspólnie z Dobrymi Sklepami Motocyklowymi są proste – w dowolnej formie zaproponuj najważniejszą Twoim zdaniem zasadę dotyczącą bezpieczeństwa na motocyklu. Może to być nieznany wcześniej patent lub powszechnie znana reguła – ważne byś zaprezentował ją w sposób zabawny, dosadny lub ciekawy.

Jak zwykle w naszych konkursach nie stawiamy ograniczeń dotyczących formy – jeśli wena natchnie cię do przygotowania rzeźby z masła lub śpiewanej pod prysznicem czastuszki – nie ma problemu, przyjmiemy wszystko.

MSM-Szkola-Motocyklowa (6)Główną nagrodą w konkursie jest kurs bezpiecznej jazdy pod patronatem Dobrych Sklepów Motocyklowych. Poprowadzi go profesjonalny instruktor – jeden z naszych partnerów. Wartość nagrody głównej – 800 zł. Pozostałe nagrody to znakomite turystyczne rękawice Held Touch (500 zł) oraz gadżety od Dobrych Sklepów Motocyklowych.

Zwycięzcy dostaną też dowolne koszulki ze Sklepu Motovoyagera

Zgłoszenia do konkursu przysyłać można w dowolnej formie: jako komentarz pod tym artykułem lub pod linkiem na facebooku, mailem (redakcja@motovoyager.net) lub gołębiem pocztowym. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj: link. Na prace czekamy do 14 sierpnia.


Jak wziąć udział w konkursie:

1. Zaproponuj najważniejszą Twoim zdaniem zasadę dotyczącą bezpieczeństwa na motocyklu:

– komentarz
– zdjęcie
– mem
– rysunek
– cokolwiek innego :)

2. Wpisz tę zasadę w komentarzu pod artykułem lub linkiem na facebooku. Możesz także wysłać ją na adres redakcja@motovoyager.net

3. Zaglądaj na portal motovoyager.pl i szukaj wyników konkursu.


HELD nie szczędzi wysiłku, by zagwarantować, że każda para wyprodukowanych rękawic oferowała optymalny poziom komfortu i taki poziom ochrony, jaki jest wymagany.

1. Zaokrąglone końce palców są trudniejsze do wykonania, ale znaczenie przyjemniejsze w użytkowaniu i zapewniają maksymalny komfort.

2. Nakładające się na siebie elementy skóry zapewniają najlepsze połączenie. Szwy wykonane w tym miejscu zwiększają trwałość, eliminują otarcia i nadają odpowiedni wygląd i styl.

3. Każdy specjalny szew wymaga pół godziny ręcznej pracy wykwalifikowanego specjalisty.

4. Szwy między palcami umieszczone są w takim miejscu aby nie występował ucisk, tarcie czy też dyskomfort.

2556_01_x_smartphone 2556_01_x_unterhand

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.