Yamaha R6 wymiata w off-roadzie [VIDEO]

-

Platforma YouTube jest niesamowitą kopalnią nietuzinkowych pomysłów, które zostały uwiecznione w formie video. Niedawno natrafiłem na ciekawą produkcję, w której główną rolę gra sportowa Yamaha R6.

Yamaha R6 to model, który od momentu debiutu jest żywą ikoną sportowych motocykli. Wychował całe rzesze motocyklistów, ale także bardzo sprawnie odnajduje się w swoim środowisku naturalnym, czyli na torze. Stany Zjednoczone słyną jednak z dosyć niekonwencjonalnej motoryzacji – Amerykanie lubią budować pojazdy, które są piękne, ale niepraktyczne. Za to jednak ją uwielbiamy i podziwiamy.

Chłopaki z kanału CboysTV publikują filmy typowo motoryzacyjne, jednakże najczęściej są one przyozdobione dziwnymi przeróbkami i jeszcze dziwniejszymi zadaniami, które przed owymi pojazdami stają. Evan, jeden z członków ekipy, wziął na warsztat Yamahę R6 i postanowił w dosadny sposób pojeździć nią tam, gdzie kompletnie nie powinna się znaleźć. Na drogowych oponach erszóstka wjechała w teren i już na samym początku pokazała jak wiele ma w sobie odwagi i wytrzymałości. Dla Evana najwidoczniej taka jazda była nudna, dlatego na felgi założone zostały opony z kostką, a ten pokazał nie tylko niesamowity kunszt jazdy, ale także dzielność terenową, którą wykazała się R6.

Cały film nakręcony jest oczywiście w bardzo humorystycznym, amerykańskim stylu. Chłopaki w specyficzny sposób bawią się motoryzacją i przekraczają przy tym wiele barier.

Dlaczego w Polsce nie da się przestrzegać prawa drogowego, a władzy na tym nie zależy…

 

Wiktor Seredyński
Wiktor Seredyński
Od najmłodszych lat jest miłośnikiem dwóch kółek, a co lepsze, początkowo zamiast za dziewczynami, oglądał się za przejeżdżającymi motocyklami. Ta choroba została mu po dziś dzień i nie ma ochoty się z niej leczyć. Fan garażowych posiedzeń i dłubania przy motocyklach przy akompaniamencie Dire Straits. Po godzinach amatorsko toruje i często podróżuje motocyklem, szczególnie upodobał sobie wyjazdy pod namiot. Zapalony fan MotoGP i Marqueza. Plany na przyszłość wiąże z motocyklami – i prywatnie, i w pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY