Zabytkowy Spichlerz zrekonstruowany u podnóża olsztyńskiego zamku należy do najcenniejszych budowli drewnianych na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dziś można tu smacznie zjeść i odpocząć.

 

Restauracja Spichlerz, ul. Kazimierza Wielkiego 2, 42-256 Olsztyn k/Częstochowy, tel. 34 32 86 485, www.spichlerz.net

Zapraszamy do naszej restauracji na obiady rodzinne, romantyczne spotkania we dwoje, wieczory z kulturą. Organizujemy wesela, komunie, bankiety, imprezy plenerowe, konferencje do 200 osób.

Tuż przy tarasie z którego widok rozciąga się na ruiny XIV wiecznego zamku mamy bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Dysponujemy sprzętem audiowizualnym który pozwala organizować konferencje i szkolenia oraz wygodnym parkingiem, także dla autokarów. Nasze pokoje gościnne urzekają klimatem i przystępną ceną.

Restauracja Spichlerz – informacje

Kuchnia polska/fusion
Potrawy regionalne tak
Poziom cen średni/wysoki
Parking dla motocykli tak

Restauracja Spichlerz – mapa

1 KOMENTARZ

  1. Spichlerz oraz otoczeni piękne, jedzenie tragiczne. Zaserwowano nam stare ziemniaki, zeschły chleb, gorzką sałatę, nieświeżą surówkę oraz zimny żurek. Schab z orzechami w sosie grzybowym okazał się roladą !!!!!. Masakra…. cena 29 zł, posiłek dla dziecka, a nie dla osoby dorosłej. Pieczone ziemniaki to pokrojony kartofel średniej wielkości w ćwiartki = koszt 6 zł. O tej sytuacji poinformowaliśmy obsługę… i tyle!!! Zero reakcji!!! Odradzam i nigdy już tam nie wrócę!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.