Rosyjski producent stara się jak może, żeby uatrakcyjnić swój nieśmiertelny produkt, sięgający korzeniami legendarnej M-72. Stąd między innymi pomysł na wersję dla krajów, w których obowiązuje ruch lewostronny oraz prezentowany Bobber.

Kolorystyka i wyposażenie mają nasuwać skojarzenia ze sportowymi motocyklami z zakładów IMZ w Irbicie – S-51 i M-52C.

Oznaczenie LE sugeruje natomiast, że pojazd zostanie wyprodukowany w ograniczonej serii (Limited Edition), która ma zakończyć się na zaledwie dwudziestu sztukach.

Bobber będzie oferowany za kwotę 1 080 000 rubli, czyli około 54 500 złotych. Wyróżniać będzie się nie tylko zastosowaniem z przodu widelca teleskopowego, zamiast używanego w innych modelach wahacza pchanego. Producent sięgnął po wiele markowych podzespołów. Są to między innymi hamulce Brembo, zawieszenie Marzocchi, amortyzator skrętu Bitubo, światła Kellerman oraz opony Shinko 270 Super Classic z białymi obwódkami, osadzone na osiemnastocalowych felgach.

Dodatkowo motocykl wyposażono w sportową kierownicę i małą szybkę chroniącą pasażera w wózku bocznym. Kierowca otrzymał zaś jednomiejscową przeszywaną kanapę. W standardzie znajdą się ponadto podgrzewane manetki i siedziska oraz gniazdo USB. Jednostka napędowa to standardowy chłodzony powietrzem bokser o pojemności 750 cm3 i mocy 41 KM, zasilany wtryskiem.

Bobber jest efektem współpracy zakładów w Irbicie i rosyjskiego designera Aleksandra Tiuriumina.

Dostępne będą różne wersje kolorystyczne, w tym żółta, czerwona i niebieska.

 

 

2 KOMENTARZE

  1. na rosyjskiej stronie jest taka informacja :IMZ poszerzył swoją ofertę o nowy limitowany model – Ural Bobber LE. Koszt motocykla zaczyna się od 108000 rubli. Zaś na na tej stronie : ” Bobber będzie oferowany za kwotę 1 080 000 rubli, czyli około 54 500 złotych “

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.