Idzie nowe! Już niedługo odsłona Pirelli Scorpion Trail III – asfaltowych opon do motocykli enduro

-

Najnowszy członek rodziny, dostępny w sprzedaży od początku 2024 roku, Scorpion Trail III – poprawia prowadzenie dzięki lepszej przyczepności i najlepszym właściwościom jezdnym na mokrej nawierzchni.

Pirelli SCORPION Trail III to nowa opona szosowa do motocykli turystycznych enduro i adventure. Łączy w sobie doskonałe osiągi na asfalcie i w lekkim terenie. W tym momencie model ten przechodzi końcowe i rygorystyczne testy, a będzie dostępny w publicznej sprzedaży od stycznia 2024 roku.

W ostatnich latach segment turystycznych enduro i adventure stał się jednym z najważniejszych na rynku, a Pirelli zdecydowało się opracować opony o bardziej sportowych osiągach na drodze, ale o terenowym wyglądzie, ze szczególnym uwzględnieniem łatwości użytkowania w różnych warunkach drogowych.

Idzie nowe! Już niedługo odsłona Pirelli Scorpion Trail III – asfaltowych opon do motocykli enduro

Pirelli SCORPION Trail III prezentuje agresywny wygląd bieżnika, za którym kryje się silna innowacja technologiczna. Wykorzystuje najnowsze technologie, materiały i procesy, a także wiedzę zdobytą przez Pirelli w segmencie „dużych enduro”, aby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom rynku, oferując pierwszorzędne właściwości drogowe.

W porównaniu do swojej poprzedniczki SCORPION Trail II, nowa opona gwarantuje znacznie lepsze prowadzenie na drodze i bardziej sportowe zachowanie dzięki doskonałej przyczepności, a także lepszym osiągom na mokrej nawierzchni. Co więcej, SCORPION Trail III zapewnia stabilność nawet przy pełnym obciążeniu i lepiej współpracuje z systemami elektronicznymi maszyny. Wreszcie, jeśli chodzi o jazdę terenową, znacznie poprawiono odporność na ścieranie, co jest ważnym parametrem dla miłośników wypraw po drogach gruntowych.

SCORPION TRAIL III to idealna opona do pokonywania asfaltowych tras pełnych zakrętów i dedykowana wszystkim motocyklistom poszukującym produktu z wzorem bieżnika dla dużych motocykli enduro na szosie, charakteryzującym się doskonałymi osiągami zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni, w połączeniu ze sportowym zachowaniem i długimi przebiegami.

Docelowymi maszynami SCORPION TRAIL III są maszyny rozpoczynające się od średniej i większej pojemności skokowej (ponad 400 cm3), które są wyposażone w 19 lub 21-calowe opony przednie. W 2024 roku ofertę uzupełnią także opony o średnicy 17 cali (na przód i tył) do bardziej szosowych motocykli.

Decyzja o utożsamieniu tego nowego produktu z marką SCORPION jest zgodna z historią związaną z tą gamą produktów Pirelli, która zawsze była bohaterem zawodów i rajdów terenowych, takich jak Mistrzostwa Świata Country i Mistrzostwa Świata w Motocrossie. Opony terenowe Pirelli są liderami od 40 lat, a zawodnicy używający produktów tej marki zdobyli 81 tytułów mistrza świata.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY