Ucząc bawić, bawiąc uczyć. Stare hasło Honda przeniosła w XXI wiek organizując cykliczne imprezy pod nazwą Fun & Safety. Dwa wiosenne weekendy na torze w Toruniu to czas intensywnej nauki i dobrej zabawy.

Terminy dwóch najbliższych imprez Honda Fun & Safety to 17-18 maja oraz 31 maja-1 czerwca. Obie edycje odbędą się na torze kartingowym w Toruniu. Przez dwa dni będzie można pod okiem fachowych instruktorów podnosić swoje umiejętności jazdy na motocyklu i co równie ważne, po prostu przyjemnie spędzić czas.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Uczestnicy będą podzieleni na trzy grupy, w zależności od stopnia zaawansowania. Szczególną opieką będą otoczone motocyklowe żółtodzioby, które w kontrolowany sposób będą mogły złapać nieco wiatru w żagle. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa uczestników liczba miejsc na obie edycje imprezy jest ograniczona.

honda 2

W imprezie mogą bezpłatnie wziąć udział wszyscy ci, którzy zakupili motocykl w autoryzowanym salonie marki Honda. Zapisy prowadzone są przez lokalnych dealerów, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o imprezie Honda Fun & Safety uzyskacie na stronie www.honda.pl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.