Promocja Harleya Street Glide przebiegać będzie z iście amerykańskim rozmachem. W ciepłych miesiącach od maja do września zaplanowano szeroko relacjonowaną w mediach wielką wyprawę przez ponad 30 krajów.

W wyprawie pod hasłem “Discover More” weźmie udział 50 dokładnie wyselekcjonowanych uczestników, którzy dosiadać będą motocykla Street Glide. Wybrano ich spośród dziennikarzy motocyklowych, znanych podróżników, blogerów i (to znak naszych czasów) celebrytów. Będą oni na bieżąco opisywać swoje wrażenia w mediach społecznościowych.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Trasa wyprawy będzie liczyła ponad 20 tysięcy km i zahaczy o ponad 30 krajów. Harleyowcy przejadą przez Europę, Bliski Wschód i północną Afrykę. Start przewidziany jest 5 maja w nieokreślonym jeszcze miejscu na Bliskim Wschodzie, a finał imprezy to wielka feta 6 września w czasie European Bike Week w Austrii.

hd 2

Organizatorzy, co zrozumiałe, zadbali o szczególną oprawę medialną wyprawy. Oprócz codziennych relacji uczestników w mediach społecznościowych będzie dostępna specjalna strona internetowa. Specjalnie wynajęta ekipa filmowa nakręci też film dokumentalny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.