Promocja Harleya Street Glide przebiegać będzie z iście amerykańskim rozmachem. W ciepłych miesiącach od maja do września zaplanowano szeroko relacjonowaną w mediach wielką wyprawę przez ponad 30 krajów.

W wyprawie pod hasłem “Discover More” weźmie udział 50 dokładnie wyselekcjonowanych uczestników, którzy dosiadać będą motocykla Street Glide. Wybrano ich spośród dziennikarzy motocyklowych, znanych podróżników, blogerów i (to znak naszych czasów) celebrytów. Będą oni na bieżąco opisywać swoje wrażenia w mediach społecznościowych.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Trasa wyprawy będzie liczyła ponad 20 tysięcy km i zahaczy o ponad 30 krajów. Harleyowcy przejadą przez Europę, Bliski Wschód i północną Afrykę. Start przewidziany jest 5 maja w nieokreślonym jeszcze miejscu na Bliskim Wschodzie, a finał imprezy to wielka feta 6 września w czasie European Bike Week w Austrii.

hd 2

Organizatorzy, co zrozumiałe, zadbali o szczególną oprawę medialną wyprawy. Oprócz codziennych relacji uczestników w mediach społecznościowych będzie dostępna specjalna strona internetowa. Specjalnie wynajęta ekipa filmowa nakręci też film dokumentalny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here