Wyciekły oficjalne zdjęcia nowego rocznicowego cafe racera BMW [AKTUALIZACJA]

-

Oficjalne zdjęcia nowego, rocznicowego cafe racera BMW wyciekły przedwcześnie ze stron włoskiej gazety La Repubblica. Gazeta usunęła je szybko ze swoich serwerów, pojawiły się już jednak w internecie.

Zdjęcia są bardzo profesjonalnie wykonane, wszystko wskazuje więc na to, że były przeznaczone do publikacji w późniejszym terminie. Oficjalnie motocykl miał być zaprezentowany na specjalnej konferencji prasowej. Wcześniej pojawiały się jednak fotografie nieoficjalne. Maszynę będzie można obejrzeć za dwa tygodnie, podczas listopadowych targów EICMA w Mediolanie.

Cafe racer BMW będzie napędzany chłodzonym cieczą bokserem serii R1200. Prawdopodobnie z okazji 90 rocznicy powstania BMW Motorrad będzie nosił nazwę NineT (dziewięćdziesiąt).

AKTUALIZACJA 16:00

BMW oficjalnie zaprezentował motocykl podczas konferencji prasowej. Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje, również co do nazwy. BMW przekazał również dziennikarzom krążące wcześniej po internecie zdjęcia – już jako materiały oficjalne.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY