Pięć unikalnych, customowych motocykli mini-bike można będzie kupić 20 października na aukcji Bonhams. Wszystkie maszyny zostały zaprojektowane i wykonane przez znane warsztaty tunerskie. 

Motocykle nie zostały zarejestrowane i mogą jeździć wyłącznie po drogach prywatnych. Każdy z nich sam w sobie stanowi małe dzieło sztuki.

Motocykl nr 1, Honda ST50 Dax to unikalny custom, zbudowany przez legendarnego japońskiego tunera Seigu Ikeuchi z warsztatu Bodyline Customs. Na motocyklu jest mnóstwo ręcznie wykonanych detali, a sam wygląd nawiązuje do niskich motocykli, wykorzystywanych w wyścigach na ćwierć mili. Custom posiada silnik 45 ccm o mocy 4,5 KM. Cena: 7 tys. funtów (35 tys. zł).

Motocykl nr 2 zainspirowany został pracami znanego tunera Shini Kimura z warsztatu Zero Motorcycles. Maszyna z silnikiem 49 ccm ma kosztować 7 tys. funtów (35 tys. zł).

Trzeci mini-bike wykonany został w tzw. stylu Baja. Cena: 2,4 tys. funtów (12 tys. zł)

Czwarta maszyna została zbudowana przez chińskich designerów z Kunshan Kepspeed Metal Company. Posiada silnik 149 ccm o mocy 13 KM i może osiągnąć prędkość 110 km/h. Cena: 4 tys. funtów (20 tys. zł).

Ostatni, piąty mini-bike wyposażony jest we wtrysk paliwa. Ma kosztować 2,4 tys funtów (12 tys. zł).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.