Mimo ciągle panujących obostrzeń oraz zapowiedzi specjalistów, że szczyt pandemii dopiero przed nami, z różnych zakątków kraju powoli docierają do nas dobre wiadomości. Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim ogłosiły, że z dniem 4 maja całkowicie wznawiają zapisy na egzaminy państwowe na wszystkie kategorie prawa jazdy.

Pierwsi śmiałkowie będą mogli podejść do egzaminu już w połowie przyszłego tygodnia to jest 7 maja. Nim jednak kandydaci na kierowców tłumnie ruszą sprawdzić swoje umiejętności, powinni poprzez stronę internetową zielonogórskiego Oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zapoznać się z informacją o wdrożonych procedurach bezpieczeństwa, jakie będą panowały podczas przeprowadzanych sprawdzianów. Informacja ta daje nam nadzieję, że w najbliższej przyszłości w ślad za tymi poczynaniami pójdą kolejne ośrodki i znów będzie można otrzymać upragniony dokument.

Ile się czeka na prawo jazdy 2019/2020

Mając na uwadze, że musimy nauczyć się żyć i funkcjonować w takiej sytuacji, cieszą nas poczynania tego typu budząc nadzieję, że życie powoli wraca do normalności.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.