Dość burzliwy odbiór felietonu o jeździe motocyklem w słuchawkach poruszył firmę Freeway OMT, która wywołała mnie do tablicy. Zapewnili mnie, że ich produkt zmieni moje postrzeganie – wielkiego przeciwnika słuchawek w motocyklowym kasku. W związku z tym zapukał do drzwi mojego domu kurier, przekazując mi najnowsze Skullcandy Vert.

Na dogłębny test przyjdzie czas, wraz z nieco lepszą pogodą do jazdy motocyklem, abym mógł sprawdzić ich działanie nie tylko podczas pyrkania po mieście, ale również podczas podróży autostradą. Nie są to słuchawki stricte motocyklowe, lecz stworzone do uprawiania wszelkich dyscyplin sportu, do których używamy kasku lub potrzebujemy swobody rąk. Całe urządzenie jest przystosowane do użytkowania w rękawicach, dlatego zabiorę je również na wyjazd snowboardowy.

W zestawie otrzymałem schludne opakowanie, które już na pierwszy rzut oka informuje nas o zastosowaniu owych słuchawek. Okładka mocowana jest za pomocą ukrytego magnesu i tuż po jej otwarciu ukazują nam się słuchawki oraz urządzenie sterujące. Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie i przyznam się szczerze, że nie zaskoczyło mnie to, bo czego mogłem oczekiwać od topowego producenta sprzętu do słuchania muzyki? Połączenie Vert z naszym smartphonem nawet dla laika wśród gadżetów nie zajmie nam dłużej niż kilkanaście sekund.  Jakość dźwięku to absolutny top – sprawdzałem słuchając ciężkiego brzmienia, orkiestr i kosmicznych solówek gitarowych. Obsługa urządzenia sterującego jest banalna i nikomu nie przysporzy problemów. W zestawie otrzymujemy oczywiście słuchawki, pokrętło do sterowania, dodatkowe nakładki na słuchawki, które zapewniają lepsze i wygodniejsze użytkowanie oraz instrukcję z kablem do ładowania.

Warto przeczytać: Jazda w słuchawkach na motocyklu [FELIETON]

Pierwsze wrażenia są pozytywne, a w szczególności pod względem użytkowania przez sportowca-amatora. Natomiast do mnie przyszły w zupełnie innym celu – podobno dobrze się w nich jeździ na motocyklu i… już niedługo to sprawdzę. Oczekujcie na raport z jazdy!ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.