Każdy zagorzały fan motocykli z pewnością zna złowieszcze słowa “albo ja albo motocykl”. Aby przygotować się na taką sytuację włoski dealer Triumpha przygotował łatwą do przeprowadzki mobilną szafę.

MrMartini nie jest dealerem jakich wielu. Jego salon jako żywo budzi skojarzenia z rezydencjami rodu Medici – zamiast zimnego gresu motocyklowe opony stąpają po miękkich dywanach, zaś powabne kształty maszyn pieszczone są światłem z kryształowych żyrandoli.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Idąc tropem wystawnej włoskiej elegancji w najlepszym guście włoski dealer przygotował motocyklową wersję akcesorium, które nierozerwalnie łączy się z tradycją podróżowania. To kufer BugSuite, który idealnie przystosowany jest do motocyklowej odzieży i kasku.

BugSuite (9)

W bogato zdobionym kufrze znajdzie się miejsce na kask, kurtkę buty i mnóstwo motocyklowych akcesoriów. Mobilne garderoby wykonywane są w niezliczonych wzorach, każdy dopasuje go zatem do własnych fanaberii. Wspaniały kufer ma wszak jedną wadę. Nie da się go zamontować do motocykla.

BugSuite (10)

1 KOMENTARZ

  1. No , skoro nie da się tego kufra zamocować na motocyklu to jest to z punktu widzenia motocyklisty tylko kolejny mebel i tyle.Mobilność tej garderoby jest bowiem taka sama jak walizki czy szafki na kółkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here