Po sukcesach w tegorocznym Dakarze Honda zdecydowała się na wprowadzenie do sprzedaży cywilnej wersji CRF450 Rally. Na takim właśnie motocyklu jedyna kobieta rajdu – Laia Sanz – zdobyła 16. pozycję.

Podobnie jak w modelach rajdowych, także cywilne wersje zostaną dopasowane do konkretnego nabywcy. Cena takiej prywatnej rajdówki będzie oscylować w okolicy 100 000 zł. Bardzo prawdopodobne, że Honda zastosuje podobną taktykę jak KTM i Yamaha – kwota, którą nabywca zapłaci za motocykl nie obejmie żadnego wsparcia technicznego w ewentualnych rajdach.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Nabywcy otrzymają jednak opcję zarezerwowaną dotychczas tylko dla miłośników KTM. Do dyspozycji klienta będzie niezliczona ilość opcji konfiguracji motocykla, włączając w to charakterystykę silnika, zawieszenia i inne najdrobniejsze modyfikacje.

Honda CRF450 Rally (2)

Jak dotąd Honda nie ujawniła żadnych informacji o seryjnej produkcji modelu CRF450 Rally. Prawdopodobnie rolę pustynnego wojownika ma przejąć przygotowywany do produkcji następca modelu Africa Twin. CRF450 Rally pozostanie zatem prestiżowym dodatkiem do oferty japońskiego producenta.

Honda CRF450 Rally (1)

2 KOMENTARZE

  1. Drogi men, Despres uczestniczył w rajdzie, o ile mnie wzrok nie myli na motocyklu Yamaha YZ450F Rally.

    A poza tym w artykule napisane jest wyraźnie że Laia Sanz, w odróżnieniu od reszty ekipy Hondy jechała na CYWILNYM modelu CRF450. Czytaj chłopie ze zrozumieniem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.