27 marca 2020 roku Honda na swojej stronie internetowej zaprezentowała światu nowy koncept – Hondę CB-F. Premiera miała odbyć się podczas imprez motoryzacyjnych w Tokio i Osace, jednakże finalnie nie było to możliwe, ponieważ obie zostały odwołane przez panującego koronawirusa.

Co ciekawe, Honda planuje w tym roku aż 29 motocyklowych premier. Jedną z nich, która została zaprezentowana wirtualnie, jest nowa CB-F Concept. Motocykl ten ma być połączeniem najnowocześniejszej technologii i jednocześnie oddaniem hołdu najbardziej kultowemu modelowi CB, czyli CB900F, który zapewnił Hondzie niebywałą sławę na całym świecie.

Indian Challenger 2020 – power bagger dla niegrzecznych turystów [TEST, OPINIA, DANE TECHNICZNE, GALERIA ZDJĘĆ]

CB-F Concept ma być napędzany 4-cylindrowym, rzędowym silnikiem o pojemności 998 cm3, ma generować on 145,5 KM, a zapożyczony został oczywiście z Hondy CB1000R. Concept został wykonany bardzo estetycznie za sprawą uwidocznionego monowahacza, agresywnej linii zadupka i prostemu kształtu baku. Całość zdecyodwanie nawiązuje do kultowego CB900F, ale w nowoczesnym wydaniu.

Jeżeli jesteście ciekawi innych motocykli Hondy, które miały zostać pokazane na targach motoryzacyjnych w Tokio i Osace, to koniecznie musicie odwiedzić wirtualne stanowisko tego producenta. Wystarczy kliknąć tutaj –> WIRTUALNE STOISKO HONDY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.