Ducati Riding Experience to nowa inicjatywa włoskiego producenta, dzięki której nabywcy motocykli tej marki będą mieli szansę doskonalić swe umiejętności na najsłynniejszych włoskich torach wyścigowych.

Szkolenia Ducati Riding Experience przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych kierowców. Dla tych pierwszych przewidziano kurs wstępny Intro, zaś dla tych drugich poziom mistrzowski „Champs Academy”, gdzie szlifuje się umiejętności pod okiem mistrzów świata.
  
Uczestnicy szkolenia DRE mają do dyspozycji szeroką gamę modeli Ducati, w tym nowości sezonu 2016. Dla uczestników kursów Track Warm Up i Track Evo przewidziano superbike Ducati 959 Panigale, a na śmiałków, którzy wezmą udział w Champs Academy, czekać będzie Panigale R. W tym szkoleniu swoim doświadczeniem podzieli się mistrz świata SBK Carlos Checa. Na pozostałych kursach dostępne będą m.in. nowe Monstery i Hypermotardy.

Ducati Riding Experience (2)Szczegółowe terminy trzech etapów szkolenia na dwóch wyjątkowych torach wyścigowych i w sześciu zróżnicowanych poziomach złożonych z części teoretycznej i praktycznej można znaleźć na specjalnej stronie internetowej (link), gdzie dostępne są wszystkie aktualne informacje.

Ducati Riding Experience (1)Rezerwacje na kursy już się rozpoczęły. Ducati twierdzi, że zainteresowanie jest spore, a zatem nie zwlekaj i zapisz się na kurs już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here