Zgubiony kluczyk w motocyklu to nie lada kłopot, jeżeli w domowej szufladzie nie znajduje się zapasowy. Brak możliwości jazdy przez jakiś czas to jedno, ale koszty wymiany stacyjki i wkładów zamków we wlewie paliwa, czy dostępu do schowka pod kanapą, są znaczne. Czy da się w takim razie dorobić kluczyk do zamka na podstawie samej stacyjki?

Od zawsze wiadomo, że Azjaci mają specyficzny dar bycia specjalistami w wąskich dziedzinach. Zawód wykonywany przez całe życie wchodzi tak mocno, że ich precyzja, szybkość czy po prostu niemożliwe do zrobienia rzeczy, wykonywane są przez nich na co dzień i zadziwiają każdego.

Czy akumulator da się naprawić? Regeneracja akumulatora kwasowo-ołowiowego krok po kroku [VIDEO]

Dzięki aplikacji TikTok, pełnej krótkich filmów, także pokazujących niesamowitych ludzi, a nie tylko głupoty, można wynaleźć takie perełki. Przed wami azjatycki specjalista, ślusarz, który za pomocą prostego narzędzia potrafi dorobić kluczyk do motocyklowej stacyjki, niemalże na oko w dosłownie chwilę… Ciekawe, czy w tym video jest jakiś trik (może oznaczył sobie na kluczu już wcześniej gdzie ma ciąć), a jeśli nie, to jak poradziłby sobie z dorobieniem kluczyka z… immobiliserem??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.