Jeżeli uważasz, że nie ma lepszego motocykla niż twoja poczciwa Africa Twin, Transalp czy Dominator. Jeżeli nie masz ochoty się z nim rozstać, ale jednocześnie chciałbyś rzucać mu nowe, coraz trudniejsze wyzwania – jest idealne rozwiązanie – pełny darkarowy kit do każdej kultowej Afryki – RD 03, 04 oraz 07 oraz… innych youngtimerowych Hond! 

Africa Twin Ivan replica kit powstał w wyniku doświadczenia Roberta Boano w rajdzie Paryż-Dakar, który ścigał się wszystkimi trzema modelami AT. Zestaw ten przerobi twoją poczciwą, starą, przyzwyczajoną do asfaltów Afrykę w królową pustyni!

Zobacz film z testów Hondy NX 650 Dominator z 1989 roku…

Niższa waga motocykla, agresywny, offroadowy wygląd, inna pozycja za kierownicą dzięki węższemu zbiornikowi paliwa, skuteczniejsze zawieszenie, obniżenie środka ciężkości. Wszystko po to, aby najpopularniejszy, kultowy motocykl znów stał się pogromcą ciężkiego terenu!

rd 07 africa twin dakar ivan replica kit

 

Oczywiście wszystko ma swoją cenę! I tak, przerobienie nowszego modelu – RD07 w wyścigową dakarówę kosztować będzie ponad 6 tys. euro… Ale, pomijając kwestie finansowe, czyż nie opłaca się tego zrobić?

zestaw dakar do Afryka Twin RD 07

Jeżeli zależy ci tylko na wyglądzie swojej maszyny, możesz poprzestać na zestawie wizualnym, który twoją Hondę – np. RD 03, Transalp 600, czy XR 650 – zmieni nie do poznania…

Wybierz kit pasujący do twojej Hondy, twojego o nim wyobrażenia i stylu jazdy…

tuning wizualny i offrodowy transalp africa twin xr 650 dominator

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.