Czas epidemii to trudne chwile dla nas wszystkich. Ciężko jest i pracownikom, którzy zmuszeni są do pracy zdalnej, albo też boją się zwolnień, ale też trudne chwile przeżywają pracodawcy, którzy muszą utrzymać nie tylko siebie, ale także swoich pracowników właśnie. Jak to zrobić? Jest na to przynajmniej jeden sposób!

Światowa gospodarka zwalnia, a niektóre jej sektory nawet się zatrzymują. Jest to skala globalna, ale na arenie krajowej dochodzą jeszcze nasze wewnętrzne problemy. Jednym z rozwiązań, zaproponowanych przez rząd, było dodrukowanie pieniędzy pod zastaw obligacji państwowych. NBP, przejmując większość z nich, dodrukował kilkanaście miliardów złotych. Takie działania, może i chwilowo pomagają, ale na dłuższą metę służą osłabieniu złotówki.

Jaki to wpływ ma na krajowe biznesy? Otóż znakomitą większość towarów importujemy, a szczególnie dotyczy to branży motocyklowej. Za motocykle – nawet te montowane w Polsce – akcesoria, ubiory, kaski etc. importerzy często płacą w obcej walucie. A Polscy producenci motocyklowej odzieży? Jeżeli nawet nie szyją na Dalekim Wschodzie, to na pewno tam zamawiają materiały potrzebne do produkcji ubrań – bawełnę, skórę, etc…

Czy zatem wchodzi w grę rozwiązanie tego problemu? Jak utrzymać się na rynku, gdy wartość złotówki będzie spadać, gdy koszt zakupionych towarów będzie rosnąć? Nie można załamywać rąk, a trzeba działać na zagranicznych rynkach! A więc eksport!

Motocyklem.pl eksport

Czy takie działanie tyczy się tylko i wyłącznie producentów, firm wytwarzających swoje dobra? Choć tak mogłoby się właśnie wydawać, to wcale tak nie jest. Przykładem tego jest krajowa wypożyczalnia motocykli motocyklem.pl, która zamiast redukować liczbę pracowników, ograniczać działalność, uznała, że czas przygotować się do ekspansji na zagraniczne rynki. Motocyklem.pl to największa wypożyczalnia motocykli turystycznych w Polsce z dowozem na terenie całego kraju, a już niedługo także poza nim.

Motocyklem.pl wypożyczalnia motocykli z dowozem

Wiadomo, że zanim będzie można wprowadzić w życie pewne rozwiązania, musimy przeczekać czas pandemii. Ale wiadomym jest też, że świat po epidemii koronawirusa nie będzie już taki sam. I na to właśnie gotowe są firmy takie motocyklem.pl. Gdy już to będzie możliwe, będziesz mógł zwiedzać europejskie stolice, takie jak Wiedeń, Berlin, Praga, Budapeszt czy Bratysława na wypożyczonym w Polsce motocyklu, płacąc w złotówkach, a nie w euro.

Wypożycz, zamiast kupować – przeżyj motocyklową przygodę życia bez żadnych ograniczeń!

Z usług motocyklem.pl w tych miastach będą mogli również skorzystać klienci Rental Motorbike, największej europejskiej firmy pośredniczącej w wynajmie motocykli, przy czym koszt transportu nie przekracza stu euro. Motocyklem.pl dostarcza również motocykle do wszystkich innych miejsc w Europie, jednak koszt ich dowozu jest wtedy kalkulowany indywidualnie, zależnie od długości najmu.

Płatność dla firmy będzie odbywała się natomiast w euro, co tylko wzmocni pozycję motocyklem.pl na polskim rynku.

Żeby utrzymać się na rynku w tych czekających nas wszystkich trudnych czasach, trzeba podejmować odważne kroki, nie bać się myśleć nieszablonowo oraz korzystając z okoliczności rozwijać biznes. Bo dla niektórych szklanka jest zawsze do połowy pełna…ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.