Prawdziwego Mistrza, poznaje się w ograniczeniach! Pandemiczny sezon w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski w koronnej klasie Superbike wyłonił zwycięzcę. Paweł Szopek po raz 13. na pozycji lidera.

Pomimo skróconej formy zawodów, na koniec 2020 roku PZM postanowił przyznać tytuły w poszczególnych kategoriach Mistrzostw Polski. Dzięki tej decyzji, nasz dotąd dwunastokrotny mistrz, Paweł Szkopek, na swojej Yamasze R1M, sięgnął po raz trzynasty po miano najlepszego zawodnika w swojej klasie. Drugie miejsce zajął Ireneusz Sikora, a trzecią pozycję objął Mariusz Domalewski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Pawel Szkopek #19 (@pawel_szkopek19)

Z okazji składania życzeń noworocznych nowy-stary mistrz poinformował na swoim Instagramie o nadanym mu po raz trzynasty tytule. Tym wyczynem przypieczętował on swoją klasę i udowodnił kunszt jakim włada na torze. Przypomnijmy, że Paweł jest jedynym Polakiem ścigającym się w pełnym cyklu MŚ World Superbike i World Supersport oraz najwyżej sklasyfikowany w historii MŚ FIM EWC reprezentantem naszego kraju. W sezonie 2020 Paweł reprezentował barwy własnej ekipy – Szkopek Team – dosiadając doskonale znanej mu Yamahy R1M obutej w opony Dunlop.

Mistrzowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów oraz szybkiego powrotu do zdrowia bo cały czas boryka się on jeszcze z bolesną kontuzją z końca 2019 roku.

Top 10 odratowań przed wypadkiem w wyścigach motocyklowych [MotoGP, Moto2, Moto3]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.