To była tylko kwestia czasu – rodzina indyjskich trzysetek ze stajni BMW rozrasta się. Opublikowano właśnie pierwsze zdjęcia z testów drogowych niewielkiego podróżnego enduro, który pojawi się niedługo na rynku, prawdopodobnie pod nazwą GS 310 Adventure.

Indyjski rozdział w historii BMW Motorrad zapowiada się na dłuższą opowieść. Współpraca z TVS Motors układa się na tyle dobrze, że poza znanym już nakedem G310R, zobaczymy niedługo zbudowany na tej samej platformie model z segmentu podróżnych enduro. A w zasadzie już możemy zobaczyć – włoski portal “Motociclismo” opublikował zdjęcia z jego pierwszych testów drogowych poza Indiami.


Spodziewana nazwa nowej maszyny to GS 310 Adventure, a oficjalna premiera nastąpi na targach EICMA w Mediolanie. Od swojego typowo szosowego bliźniaka będzie się odróżniał m.in. wzmocnionym i podwyższonym zawieszeniem, większymi kołami oraz turystyczną szybą. Będzie najtańszym motocyklem BMW w segmencie adventure, ale producent zapewnia o jakości godnej wszystkich innych motocykli tej marki.

t

GS 310 Adventure będzie napędzany 34-konnym singlem na wtrysku, chłodzonym cieczą, o pojemności 313 cm3. W standardzie znajdzie się układ hamulcowy z tarczami z przodu i z tyłu oraz systemem ABS. Opony z głębszym bieżnikiem pozwolą na odważniejsze zapuszczanie się na polne drogi. Na wyposażeniu znajdzie się także solidny bagażnik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here