Marzysz o wyjątkowo lekkiej i wygodnej odzieży motocyklowej? Chcesz, by jazda dawała niczym nieskrępowaną radość? Nowy komplet tekstylny Modeka Tacoma spełni Twoje oczekiwania.

Modeka Tacoma jest zupełnie nowym spojrzeniem na turystykę motocyklową. Wystarczy raz założyć ten komplet, by poczuć się jak w ulubionym wdzianku. Jest to zasługa nowoczesnej tkaniny Tactel® , która jest dwa razy bardziej miękka i około 20% lżejsza od większości włókien, a także schnie 8 razy szybciej niż bawełna. Co istotne, nie traci przy tym odporności na rozerwanie i przetarcie.

Tacoma Lady imageNiespotykana lekkość i wygoda zaawansowanego technologicznie materiału została perfekcyjnie połączona z wysokim poziomem bezpieczeństwa i funkcjonalnością. Zarówno kurtka, jak i spodnie są wyposażone wysokiej klasy odblaski 3M Scotchlite® oraz kompletny pakiet termoplastycznych protektorów SaS-Tec (barkowe, łokciowe, biodrowe i kolanowe certyfikowane wg EN 1621-1 oraz protektor plecowy certyfikowany wg EN 1621-2).

Modeka Tacoma_popielata_imageEfektywną wentylację zapewniają panele Air Draft umieszczone na kieszeniach piersiowych oraz zamki typu airvent. Wypinana wodoodporna i oddychająca membrana Humax i wypinane ocieplenie dbają o komfort termiczny w różnych warunkach pogodowych. Dodajmy do tego dużą ilość praktycznych detali, takich jak antybryzgowe zamki, duża ilość kieszeni (w tym trzy kieszenie wodoodporne w kurtce i dwie w spodniach), niepalne wstawki z Kevlaru na nogawkach spodni, neoprenowe wykończenie kołnierza, system regulacji i dopracowany krój, a otrzymamy zestaw turystyczny spełniający oczekiwania najbardziej wymagających podróżników.

Modeka Tacoma_imageModeka Tacoma występuje zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej (jako Tacoma Lady), dzięki czemu pary motocyklowe mogą nie tylko dzielić wspólną pasję, ale również zharmonizować się wizualnie. Dzięki optymalnie dobranemu wyposażeniu Modeka Tacoma potrafi dopasować się do każdej wizji podróżowania – niezależnie od płci, wieku czy upodobań, dając niczym nieskrępowaną radość z jazdy.

COVER Modeka Tacoma_partner lookKompletu Tacoma szukajcie w salonach firmowych i sklepach partnerskich Modeki. Szczegółowe informacje na temat wersji kolorystycznych i rozmiarów znajdziecie na stronie www.modeka.pl/tacoma.

Importer:
Modeka Polska Sp. z o.o. BikeTrade S.K.A.
ul. Mickiewicza 8
58-100 Świdnica
www.modeka.pl

Tacoma_spodnie tekstylne_czarne_art. 085590

Tacoma_kurtka tekstylna_popielata_art. 084090

Tacoma_kurtka tekstylna_oliwkowa_art. 084090

Tacoma_kurtka tekstylna_czarna_art. 084090

Tacoma Lady_kurtka tekstylna_tył2_art. 084340

Tacoma_spodnie tekstylne_popielate_art. 085590

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.