Wywiad z Jarcco Motocyklem, który został opublikowany na łamach naszego portalu odbił się pozytywnym echem i jak mogliśmy zauważyć, pomimo niewielkiej ilości lajków, twórca ten jest bardzo znany i lubiany wśród motocyklowej braci. Po obejrzeniu jego najnowszej, wręcz kinowej produkcji postanowiłem, że muszę się nią z wami podzielić.

Zachrypnięty głos, niebanalne ujęcia, zapakowany GS i szczerość w przekazie urzekła mnie w twórczości Jarcco już po obejrzeniu jego pierwszego filmu. Teraz z niecierpliwością wyczekuję kolejnych premier wiedząc, że po raz kolejny napełnie swoje motocyklowe ja odpowiednią dawką podróżniczego motocyklizmu. Po raz kolejny otworzę Google Maps, aby znowu wirtualnie zaplanować kolejną wyprawę, przejrzę przełęcze, które zostały pokonane w filmie i utwierdzę się w przekonaniu, że podróże jednośladem są zdecydowanie najlepszą rzeczą, którą można robić w ubraniu.

Jarcco motocyklem – o podróżach Junakiem M10, wyjeździe do Pamiru i dlaczego wybór padł na BMW GS? [WYWIAD, VIDEO, KOSZTA]

Tym razem Jarcco zabierze nas do Normandii oraz w Alpy, gdzie przejechał 18, Wał Atlantycki, Omaha Beach oraz Route des Grandes Alpes. A wy wiecie co oznacza śnieg za oknem, który pojawił się nawet tylko na chwilę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.