Nowy V-Strom 1050 wzbudził duże zainteresowanie wśród motocyklistów, którzy uwielbiają dalekie wyprawy, niekoniecznie po gładkim asfalcie. Nowe wcielenie kultowego V-Stroma 1000 zostało zaprezentowane na mediolańskich targach EICMA. Teraz, trochę ponad miesiąc po premierze, Suzuki Polska podaje cenę tego motocykla.

Stylistyka nowego V-Stroma nawiązuje do kultowych modeli Suzuki: DR-Z i DR-BIG. Wygląd retro idzie jednak w parze z dużym skokiem technologicznym. W nowym modelu, oprócz silnika o większej pojemności 1037 cm3, znajdziemy najnowocześniejszą elektronikę. Sterowanie przepustnicą ride-by-wire, SIRS (Suzuki Intelligent Ride System), czyli zbiór systemów, których jednostką centralną jest moduł określający przeciążenia generowane w czasie poruszania się motocykla i dopasowujący działanie ABS-u, kontroli trakcji oraz innych systemów do warunków jazdy. Do tego SDMS (Suzuki Drive Mode Selector) zmieniający charakterystykę pracę jednostki napędowej i innych układów motocykla.

A teraz najważniejsze. Podstawowa wersja Suzuki V-Strom 1050 dostępna jest już od 52 900 zł, natomiast wersja 1050XT to wydatek rzędu 59 900 zł. V-Stromy powstają w fabryce w Hamamatsu, więc są w pełni made in Japan!

Motocykle w polskich salonach pojawią się w pierwszym kwartale 2020 roku.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.