TRK 502 to jeden z filarów odrodzonego Benelli, który zapewnił marce wysokie miejsca w zestawieniach sprzedaży. Prawdopodobnie model ten otrzyma całkowicie nowy wygląd i nowe… wcielenie.

Na rok 2020 Benelli przygotowało poprawioną wersję swojego flagowca. Zmieniono ramę, kierownicę, osłony silnika, lusterka, szybę, handbary i wiele innych elementów, dzięki czemu jeszcze lepiej dostosowano go do wymogów i oczekiwań motocyklistów.

Benelli TRK 502 X nowość 2020 – wyprawowy motocykl dla wysokich kierowców na A2 [TEST, GALERIA ZDJĘĆ, DANE TECHNICZNE]

TRK502 dobrze spisuje się nawet na długich trasach, zapewniając komfort na poziomie większych motocykli klasy adventure. Jedną z niewielu wad motocykla są jego duże wymiary (dla niektórych to zleta) oraz masa.

Nowe wcielenie Benelli TRK 502 czyli QJMotor STR 500?

Ujawnione zdjęcia nowej wersji motocykla pokazują, że od strony technicznej raczej niewiele się zmieni. Rama wygląda bowiem znajomo, podobnie jak przednie i tylne zawieszenie oraz kanapa.

TRK czy QJMotor

To, co rzuca się w oczy, to przede wszystkim zupełnie przekonstruowany przód motocykla. Całkowicie inny jest kształt przedniej lampy – nie ma już charakterystycznych okularów, a przede wszystkim nawiązań do Multistrady. Również dziób jest inaczej wyprofilowany, a przede wszystkim mniejszy.

Nowy motocykl, przygotowany przez QJMotor – partnera Benelli, prawdopodobnie otrzyma nazwę STR500 (takie oznaczenie widnieje na prezentowanym egzemplarzu). Z ujawnionych danych wynika, że ma być też lżejszy od pierwowzoru o około 10 kilogramów. Czy będzie oferowany na rynku europejskim, czy jest raczej wersją Benelli na rynki wschodnie? Tego jeszcze nie wiadomo…

źródło: lamoto.com.arZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.