Motovoyager jedzie na szkolenie na Tor Łódź, organizowane przez szkołę doskonalenia techniki jazdy PARAmoto Pawła Neca! Szkolenie, z którego każdy motocyklista może wyciągnąć całą masę korzyści! Zainteresowani? Zapraszamy!

Tak, elektronika może ratować zdrowie i życie. Może pomóc nam wyjść z opresji. Kontrola trakcji nie pozwoli tylnemu kołu naszego motocykla wpaść w poślizg na śliskim podłożu, a ABS, w szczególności ten najnowocześniejszy, zakrętowy – wywiezie nas z każdej opresji. No dobrze, a co z nami? Co z naszymi umiejętnościami? UMIEJĘTNOŚCI KIEROWCY NIE ZASTĄPI ABSOLUTNIE NIC! Żadna elektronika, żaden bajer, żaden motocykl! Jeśli chcesz czerpać prawdziwą frajdę z jazdy w zakręcie, czuć pełną kontrolę nad motocyklem, jechać płynnie i bezpiecznie (a przecież po to właśnie jedziemy w góry, zdobywając alpejskie przełęcze), musisz się tego nauczyć. Wbrew pozorom kilometry tłuczone bezwiednie mogą nic ci nie dać, potęgując jedynie złe nawyki.

Tor jest lekarstwem na wszystko!

Nie musisz być sportowcem i marzyć o zejściu na kolano, aby czerpać samo dobro z jazdy po torze! Jazda po jego nitce, pod czujnym okiem instruktorów PARAmoto, da ci całe mnóstwo korzyści. Z resztą przeczytajcie co sam Paweł Nec pisze o tym wydarzeniu:

“Tym razem, 27.06 wracamy z drugim szkoleniem torowym w tym roku. Naszym partnerem ponownie będzie BMW Motorrad Polska, a dzięki nim mamy do Waszej dyspozycji testowe modele nowych motocykli stajni BMW. Bo gdzie lepiej niż na torze?

Z racji zniesionych obostrzeń, także i my – dostosowując się do zaleceń rządowych – ograniczamy liczbę uczestników do rozsądnej ilości, mającej zapewnić komfort i bezpieczeństwo na obiekcie. Wracamy do większej ilości instruktorów obsługujących szkolenie, a także obecności fotografa – FotoNotek Fotografia Motoryzacyjna

Wracamy też do sprawdzonej formuły podziału na trzy grupy – początkujących, zaawansowanych i tych, na których określeń nam zabrakło, ale oni wiedzą (zielona -> żółta -> czerwona). Dzięki temu każdy odnajdzie się ze swoimi umiejętnościami wśród innych uczestników.

Szkolenie obejmuje technikę przejazdu nitki toru i pokonania jej zakrętów w optymalnej pozycji, z najlepszą do sytuacji prędkością. Naszym celem jest wpajanie poprawnych nawyków dotyczących pozycji, współgrania z motocyklem i łamanie barier, które – de facto – są odpowiedzialne za większość sytuacji o-oł na drodze.

Naszym sukcesem jest wypuszczanie świadomych motocyklistów na ulice i uświadamianie, że szkolenie torowe to nie tylko zabawa dla sportowców, ale świadectwo dojrzałego podejścia do tematu motocyklizmu.”

Cena – 450 zł. Rezerwacja – zakładka Track Days

Wydarzenie na FB

Zainteresowani? Do zobaczenia na torze!

 ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.