Motocykle Mash wzbudziły na zakończonym niedawno Salon de la Moto w Paryżu niemałe zainteresowanie. Produkowane w Chinach jednoślady są bardzo dobrze wykonane, ekonomiczne i przekonują bardzo modnym designem retro. 

Nam najbardziej podoba się model Moto Mash Two Fifty o pojemności 250 cm3. Stylizowany na scramblera motocykl jest wręcz do bólu klasyczny. Szprychowe koła, okrągły reflektor i żebrowana poprzecznie kanapa wywołują nostalgiczne wspomnienia motocykli z lat 60.

Motocykl, zgodnie z filozofią budowy scramblerów, przystosowano do pokonywania trudnych nieutwardzonych dróg i pozbawiono elementów niezwiązanych bezpośrednio z jazdą. Do napędu jednośladu wykorzystano jednocylindrowy silnik o pojemności 249 cm3 i mocy 23 KM.

Według zapewnień francuskiego importera model Two Fifty ma spalać niecałe 3 litry benzyny na 100 km. Motocykle Mash będą dostępne na razie tylko we Francji. Największym atutem tych jednośladów jest ich cena: nowy Two Fifty kosztuje 2 990 euro (13 000 zł). Czekamy na dystrybucję w Polsce.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.