Wybierasz się do Włoch? Sieć hoteli przygotowała ofertę dla motocyklistów

-

Sieć hotelowa Best Western przygotowała dla motocyklistów specjalną ofertę. Jeśli wybieracie się do Włoch by zakończyć sezon na ciepłych i równych jak stół drogach, możecie liczyć m.in. na darmową myjnię i mapę atrakcji w okolicy.

Best Western posiada w całych Włoszech 170 hoteli. W programie bierze udział ponad 60 z nich, które oznaczono jako rider-friendly. Oferta zależy od możliwości hotelu i czasami może wymagać niewielkiej dopłaty.

Na specjalne udogodnienia dla bikerów składają się:

– mapa okolicy z zaznaczonymi najlepszymi trasami i kontaktem do najbliższego warsztatu motocyklowego
– bezpłatny parking
– darmowa myjnia przy hotelu
– ściereczki z mikrofibry do czyszczenia motocykla i kasku
– zestaw gadżetów motocyklowych

Aby skorzystać z oferty należy zaznaczyć to podczas rezerwacji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej sieci Best Western.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY