MV Agusta przygotowuje się do prezentacji swojej największej niespodzianki ostatnich lat: sportowo-turystycznego modelu Turismo Veloce 800. Projekt trzymany dotąd w ścisłej tajemnicy zostanie zaprezentowany 4 listopada w Mediolanie.

Na wysyłanych przez MV Agustę do dziennikarzy z całego świata zaproszeniach widnieje informacja o prezentacji nowego modelu Turismo Veloce 800. Veloce w języku włoskim znaczy szybki, tak więc nazwa, podobnie zresztą jak w przypadku innych modeli tego producenta, wyjaśnia właściwie wszystko.

MV Agusta skrzętnie ukrywało wszystkie prace nad nowym modelem. Żadne szpiegowskie zdjęcia, jakich mnóstwo sączy chociażby BMW, nie ujrzały nigdy światła dziennego. Wnioskując z designu i rajdowych tradycji włoskiej marki ostatnim czego możemy się spodziewać będzie podróżne enduro podobne do KTM Adventure lub BMW R1200GS. Bazą dla nowego modelu będzie zapewne Rivale, a zatem oczekujemy potężnej dawki adrenaliny w sportowo-turystycznym wydaniu.

Jest bardzo prawdopodobne, że MV Agusta zdecyduje się zaoferować nabywcom bogatą ofertę akcesoriów takich jak dopasowane kolorystycznie kufry, turystyczne szyby i inne dodatki, które pozwolą na dłuższe podróże. Miejmy nadzieję, że Turismo Veloce 800 choć trochę będzie przypominać przedstawiony na zdjęciach koncept Tricruiser.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ