Victory, amerykański producent motocykli, przedstawił modele ze swej przyszłorocznej linii. Jako pierwszy zaprezentowany został luksusowy Cross Country 8-Ball, którego zadaniem ma być podniesienie poprzeczki ustanowionej przez poprzedników.

Wyraźnie odchudzony i wysmuklony, nowy model łączy w sobie dyskretną elegancję i luksus które podkreślone są przez design skupiony na komforcie. Napęd tego modelu to potężny V-twin o pojemności 1731 cm3. Choć producent nie podaje szczegółów, możemy spodziewać się także momentu obrotowego, który zwinie asfalt podczas ruszania spod świateł.

Niskie turystyczne siodło, zintegrowane kufry znakomicie podkreślające linię motocykla, rozbudowane owiewki i dobry system audio nie pozostawiają wątpliwości: powołaniem tego modelu jest prawdziwe Gran Turismo.

Opcje kolorystyczne także dają do zrozumienia, że nowy Victory Cross Country 8-Ball jest skierowany do dyskretnych bikerów. Nie znajdziemy zatem jaskrawych kolorów i agresywnych zdobień. Zamiast tego Victory stawia w tym modelu na stonowane barwy połączone z delikatnymi akcentami pasującymi do charakteru modelu.

W Stanach Zjednoczonych nowy Victory Cross Country 8-Ball kosztować będzie 18 tys. dolarów (59 tys. zł).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.