Przed Wami ostateczne narzędzie na czas apokalipsy i ataku zombie. Survival Multi-Tool Shovel firmy Ace Camp to wielofunkcyjna saperka z milionem opcji, która przyda się na każdym wyjeździe, a jej cena nie zwali z nóg.

Czytając o wszystkich zaletach tego urządzenia nie sposób pozbyć się z głowy głosu lektora z telezakupów Mango. Tłumaczenie nazwy na język polski może być karkołomne, kumple mogą nas zabić śmiechem na wieść, że wozimy ze sobą Łopatę Przetrwania. Skorzystajmy zatem ze starej dobrej nazwy “saperka”, a z pewnością zakochamy się w tym zmyślnym produkcie.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Jeśli zdecydujemy się nosić ze sobą 312 g dodatkowego bagażu, otrzymamy w zamian składaną łopatę, którą możemy wykopać prowizoryczny leśny kibelek lub okopać ognisko. Na jej brzegach znajdziemy z jednej strony gładkie ostrze, z drugiej ząbkowaną piłę.

Saperka (3)

 

Metalowa powierzchnia może również pełnić rolę młotka, klucza i otwieracza do butelek. Prawdziwe skarby kryją się w zwieńczonej kompasem, składanej rękojeści – jest tam ostry nóż, żyłka wędkarska z kilkoma haczykami oraz zapas zapałek.

Saperka (4)

Jak widać za pomocą tego urządzenia bez trudu złapiemy rybkę na kolację, natniemy drzewa na ognisko, rozpalimy je i okopiemy. Wszystko w jednym – MacGyver płakał jak sprzedawał, zwłaszcza, że nie wziął zbyt dużo. Cena tej wszystkomającej łopaty to ok. 60 zł. Dzwoń już teraz, a gratis dostaniesz sznurek do snopowiązałki i magiczne wkładki modelujące biust… a nie, to nie ten kanał…

Saperka (2)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.