Rozmiar ma znaczenie, czyli naprawdę duży chiński motocykl

-

Ten motocykl ucieszy wszystkich tych, których rażą małe pojemności jednośladów z Dalekiego Wschodu. Oto pierwszy naprawdę DUŻY motocykl z Chin.

Właściciel Abulajon Custom Motorcycle, warsztatu tuningowego, wziął sobie do serca starą prawdę, że rozmiar ma znaczenie. Postanowił zbudować pierwszy DUŻY chiński motocykl, który dzięki swoim rozmiarom zapewni godny poziom bezpieczeństwa dla kierowcy.

Pan Abulajon, z pochodzenia Ujghur, poświęcił ponad rok na budowę swego prototypu. Efektem jego pracy jest ponad czterometrowy potwór wykonany ze znalezionych na złomowiskach części, które zostały odpowiednio przystosowane.

Duży chiński motocykl (2)Chiński Monster Bike porusza się na kołach od ciągnika, do oświetlenia służy ogromny przedni reflektor, a na tylnej, komfortowej kanapie mogą z łatwością usiąść 3 lub nawet 4 osoby. Prędkość maksymalna tego prototypu to ok. 40 km/h, choć właściciel ma do dyspozycji zaledwie kilka dróg, po których może się poruszać swoim jednośladem.

Choć całość wywołuje raczej uśmiech niż zachwyt, jesteśmy pełni podziwu dla determinacji pana Abulajona w spełnianiu swoich marzeń. Mamy nadzieję, że pan Abulajon wymarzy sobie zamontowanie w tym motocyklu silnika V12.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY