Ten motocykl ucieszy wszystkich tych, których rażą małe pojemności jednośladów z Dalekiego Wschodu. Oto pierwszy naprawdę DUŻY motocykl z Chin.

Właściciel Abulajon Custom Motorcycle, warsztatu tuningowego, wziął sobie do serca starą prawdę, że rozmiar ma znaczenie. Postanowił zbudować pierwszy DUŻY chiński motocykl, który dzięki swoim rozmiarom zapewni godny poziom bezpieczeństwa dla kierowcy.

Pan Abulajon, z pochodzenia Ujghur, poświęcił ponad rok na budowę swego prototypu. Efektem jego pracy jest ponad czterometrowy potwór wykonany ze znalezionych na złomowiskach części, które zostały odpowiednio przystosowane.

Duży chiński motocykl (2)Chiński Monster Bike porusza się na kołach od ciągnika, do oświetlenia służy ogromny przedni reflektor, a na tylnej, komfortowej kanapie mogą z łatwością usiąść 3 lub nawet 4 osoby. Prędkość maksymalna tego prototypu to ok. 40 km/h, choć właściciel ma do dyspozycji zaledwie kilka dróg, po których może się poruszać swoim jednośladem.

Choć całość wywołuje raczej uśmiech niż zachwyt, jesteśmy pełni podziwu dla determinacji pana Abulajona w spełnianiu swoich marzeń. Mamy nadzieję, że pan Abulajon wymarzy sobie zamontowanie w tym motocyklu silnika V12.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here