Polaris wprowadza rewolucyjne opony bez sprężonego powietrza

-

Już w ciągu najbliższego półrocza Polaris rozpocznie sprzedaż opon o nowej konstrukcji, w których nie będzie wykorzystywany gaz pod ciśnieniem. Opony te w dalszej przyszłości będą oferowane również do motocykli.

Według cytowanego przez FoxNews przedstawiciela Polarisa, seryjna produkcja pierwszej tego typu opony już się rozpoczęła. Opona o nazwie TerrainArmor przeznaczona jest dla quada, wykorzystywanego w siłach zbrojnych USA i NATO. Bardzo prawdopodobne więc, że już wkrótce trafi również do Polski.

Na razie nowe, nieprzebijalne opony będą więc wykorzystywane tylko w wojsku. Od przyszłego roku planowane jest jednak ich cywilna sprzedaż komercyjna, w pierwszej kolejności właśnie do quadów. W razie sukcesu rynkowego opony będą jako opcja oferowane również do motocykli: Polaris jest właścicielem marki Indian oraz Victory. 

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY