Motocykle Victory do serwisów. Poważny problem z oparciem pasażera

-

Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Transportu wezwała do serwisów ponad 13 tysięcy motocykli Victory. Problemem okazało się akcesoryjne oparcie pasażera, które może odpaść kiedy zostanie do niego przymocowany stelaż kufrów.

Badania wykazały, że chętnie wybierane akcesoryjne oparcie pasażera Lock & Ride zostało niewłaściwie zaprojektowane i wykonane, skutkiem czego po przymocowaniu do niego stelaża seryjnych kufrów może ono w trakcie jazdy poluzować się, a nawet odpaść.

Problem dotyczy ponad 13 tysięcy modeli Cross Country, Cross Country Touring, Cross Country 8-ball i Hardball z roczników 2010 do 2013. Producent w sierpniu poinformuje wszystkich nabywców o usterce i zaprosi na bezpłatną wymianę wadliwego elementu.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY