Suzuki przedstawiło nowego Burgmana 200. Ukłon w stronę większego brata

-

Podczas spotkania dealerów Suzuki, zaprezentowano nowe modele Burgmana: 125 i 200. Drobne zabiegi stylistyczne nadały mniejszym wersjom popularnego maksiskutera bardziej dorosłego wyglądu, nawiązującego do większego brata 650.

Pierwszą zmianą, jaka rzuca się w oczy jest wysmuklenie środkowej części jednośladu. Wprawne oko dostrzeże również kilka elementów nawiązujących do dużego Burgmana: podwójne przednie reflektory o charakterystycznym kształcie, tylną lampę o zadziornym „owadzim” stylu i na nowo wyprofilowane siedzenie.

Panel instrumentów został wyposażony we wskaźnik trybu „eco”, który informuje kierowcę kiedy styl jego jazdy przebiega w najbardziej ekonomiczny sposób. Według zapewnień producenta nowy Burgman 125 powinien spalać ok. 2.9 l/100 km. Suzuki nie ujawniło jeszcze cen żadnego z modeli, ale można być pewnym, że Burgman w żadnej z wersji nie będzie jednośladem tanim.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY