LeoVince zaoferuje wydech do rosyjskiego Urala. Tego z koszem

-

Wkrótce właściciele rosyjskich motocykli z koszem Ural będą mieli możliwość dokupić do swych maszyn układ wydechowy włoskiej firmy LeoVince. Na razie będzie on przeznaczony jedynie do jazdy po bezdrożach.

Motocykle Ural są w USA bardzo popularne. W amerykańskich reklamach Ural przedstawiany jest głównie jako maszyna, służąca do jazdy po bezdrożach. A do tego – zdaniem producenta – seryjny układ wydechowy nadaje się średnio.

Poprosiliśmy LeoVince, by skonstruował specjalnie dla nas układ wydechowy “2 w 1” – opowiada Ilia Hait, jeden z szefów Urala. – Ostateczna wersja będzie już niedługo do kupienia w USA – dodaje.

Prace nad pierwszymi wersjami wydechu były prowadzone w amerykańskim oddziale Urala, a wersja ostateczna została skonstruowana już we Włoszech. Będzie ona dodawana do nowych maszyn jako opcja i ma kosztować dokładnie 1000 dolarów (3 300 zł). Nie będzie mogła teoretycznie być używana na drogach publicznych.

Planowane jest również stworzenie wersji spełniającej wszystkie wymogi głośności – nastąpi to prawdopodobnie w 2014 roku. Jak podkreśla producent, nie jest to tylko nakładka, ale pełny układ wydechowy.

Ural jest jedynym motocyklem na świecie, który oferowany jest seryjnie z bocznym wózkiem z własnym napędem. Pierwsze motocykle opuściły taśmy produkcyjne jeszcze w 1941 roku. Ural jest bardzo popularny w USA – sprzedawanych tam jest aż pięciu modeli tych maszyn.

Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY