Kolejne bezpłatne szkolenie z lubelską Moto-Sekcją. Zapisy tylko do 6 sierpnia!

-

Moto-Sekcja zaprasza na kolejną edycję bezpłatnych szkoleń dla wszystkich motocyklistów. Impreza odbędzie się 12 sierpnia, ale zapisy potrwają tylko do 6 sierpnia. Pośpieszcie się i zarezerwujcie termin – naprawdę warto!

Niemal każdy, kto po raz pierwszy odwiedza gościnne progi lubelskiego ODTJ i bierze udział w jednym ze szkoleń organizowanych przez Moto-Sekcję, żałuje, że zdecydował się na to tak późno. Przyjazna atmosfera i wysoki poziom merytoryczny to wizytówka tych imprez. Jeśli nie jesteś pewien, czy komercyjne szkolenia 1, 2 i 3 stopnia są dla ciebie, możesz przyjechać na szkolenie bezpłatne. 

Artur Lis i Moto-Sekcja: szkolenie motocyklistów to moja misja i podziękowanie za prezent od losu [Wywiad]

Artur Lis i Moto-Sekcja jako jedni z bardzo nielicznych w Polsce organizują takie wydarzenia, wcześniej wydreptując ścieżki w gabinetach sponsorów. Wszystko z myślą o podniesieniu ogólnego poziomu wiedzy i bezpieczeństwa polskich motocyklistów. SKorzystaj z szansy i zapisz się na najbliższe bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w sobotę 12 sierpnia na terenie ODTJ Lublin, przy ul. Grygowej 32. 

Kolejne bezpłatne szkolenie z lubelską Moto-Sekcją. Zapisy tylko do 6 sierpnia!

Na te imprezy zazwyczaj jest więcej chętnych niż miejsc, dlatego bardzo uważnie przeczytaj zasady zapisów. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku. Do zobaczenia w Lublinie!Motovoyager
Motovoyagerhttps://motovoyager.net
Nasi czytelnicy to wybrana grupa ludzi. Motocykliści, którzy w Internecie szukają inteligentnej rozrywki, konkretnych porad lub inspiracji do wyjazdów motocyklowych. Nie jesteśmy serwisem dla każdego, zdajemy sobie z tego sprawę i… uważamy, że jest to nasz atut. Nie znajdziesz u nas artykułów nastawionych jedynie na kliki, nie wnoszących niczego merytorycznego. Nasza maksyma to: informować, radzić, bawić nie zaśmiecając głów czytelników bezsensownymi treściami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

POLECAMY